Şişli - Beşiktaş Civarı Yollar Bizim Grubu

Ayda kaç kere bisikletle dışarı çıkarsın

• Toplam katılım
    340

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
Şişli, Beşiktaş, Mecidiyeköy vs vs yakınlarında olan herkes lütfen katılsın. İsimlerimizi yazalım aktif bir grup olalım. Gezi, tur, ben bunaldım haydi dışarı fırlayalımcılar vs vs hiç çekinmesin buraya yazsın hemen toplaşalım yola düşelim. Laf yok icraat var, üşenmek yok fırla sokağa :)
Evet isimleri alayım

1- @Mesut Ağgez - Perpa
2- @zaferalm - Etiler-Akatlar
3- @levent - Levazım Mahallesi
4- @srdrmrs (Serdar Maraş) - Pangaltı
5- @Mr.Devran (Volkan Devran) - Halil R. Paşa
6- @sercankaptan - Balmumcu Mahallesi
7- @tazlip - Gayrettepe
8- @Hakan Gencer - Osmanbey
9- @littlekiller - Beyoğlu Cihangir
10- @GCSüzgün - Şişli
11- @OpethiaN - Ortabayır Mah.
12- @cemsevin - Beşiktaş
13- @KARDUZ.ERHAN - Zincirlikuyu
14-
15-

Whatsap grubuna eklemem için bana telefon numaranızı gönderin.

Grup Kuralları:

1- Grup birlikte hareket eder, birbirini kollar, birbirinin güvenliğini önemser.

2-Kasksiz ışıksız katılımcı almiyoruz. Kaza yapıldığında kafa dağılıyor. Bir kere 30 civari hızla giderken bir kaza yapmistim kask olmasaydi su an bunlari yazamıyor olacaktim.

3-Bisiklet sağlam olmalı, frenleri, zinciri, tekerleri vs. Buna uymayanlari da turlara alamayız. Gecen haftaki turda bjr arkadaşımız zinciri yuzunden takka atti. Darma duman oldu, şükür kaskı vardi hayati bir tehlika atlatmadı. 3-4 gün işe gidemedi, o derece kötü kaza yaptı.

4- Grup liderinin talimatlarına uyulmalı. Burada amac diktatörlük yapmak değil grubun işleyişinin düzgün olmasini, karmasanin olmamasını sağlamak. Ve daha güvenilir bir tur olmasını sağlamak.

5-Siyasi vs konular tartışılmaz, zaten grubun huzurunu bozan olursa (ki sanmıyorum daha önce olmadı) gruptan uzaklaştırılır.

6- Trafik kurallarına mümkün mertebe uyulur. Cok aşırı sürat yapılmaz. Gruptan kopulmaz.

7- Yeni baslayanlar uzun ve zorlu turlara katılmaz. Kisa turlara alınır. Belli bir kondisyon ve tecrübe kazandiktan sonra uzun turlara alınır. Bu hem sürüş keyfi, kaza yapilmamasi hem de verimlilik açısından gerekli.

8-Turlarda bazen sucuk mangal yapılabilir :D Butcenizi sarsmayacak sekilde ayarlarız.

9- Bisikletin markası, modeli, fiyatı, ozellikleri hic önemli değildir, böyle bir ayrim yapan olmaz!

10......

Scudo

zaferalm

Üye
Tepki
41
İsim
Zafer Alemdaroğlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Etiler Akatlar benide yazın. :)

• Beğen
Tepkiler: Mesut YB

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
(link)

(link)

Ctesi ve pazar geziler var katılın.

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
serdar maraş pangaltı

zaferalm

Üye
Tepki
41
İsim
Zafer Alemdaroğlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mesut Ağgez

Listeyi güncelleyelim Mesut Bey, güzel bir ekip olucaz inşallah :)

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
@zaferalm İnşallah inşallah :) Ama nedense düzenleyemiyorum. Admine yazdım bakalım niyeymiş

Ek: Meğerse 24 saatten sonra düzenleme hakkımız yokmuş. Admine özelden yazacakmışım o düzeltecekmiş :) Bu durumda güncellemeler biraz gecikecek ama sağlık olsun :D

Ek2: Evet canım adminim düzenlemeyi yapmış sağolsun :)

Beyler Ctesi saat 17.00'de kadıköy-caddebostan gezisi
Pazar da Gaziosmanpaşa (10.30) katılmak isteyen var mı.

Bu iki gezinin de linklerini önceki mesajımda paylaşmıştım. İkisi de büyük organizasyonlar.

Biz biraz daha çoğalalım bu civarlarda geziler yapabiliriz. Aklımda 1-2 güzel güzergah var. Uzak ve uzun güzergahları da seçebiliriz tabi. Yavaş yavaş açılırız :D

Mr.Devran

Aktif Üye
Tepki
61
İsim
Volkan Devran
Bisiklet
Salcano
Volkan Devran, Halil Rıfat Paşa. Beni de ekleyebilir misiniz listeye :) Oldukça yakınız @Mesut Ağgez

Cumartesi günkü critical mass etkinliğine gitmeyi düşünüyorum. Toplanıp beraber mi gitsek?

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
@Mr.Devran ben bugün metrobüs yoluyla kadikoye geçeceğim. İsterseniz birlikte katilalim. Ben kesin gideceğim tabi Allahtan önemli bir mani çıkmazsa

sercankaptan

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Sercan B.
Bisiklet
Salcano
Balmumcu Mahallesi benide eklerseniz sevinirim :)

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
Peki aksama ekleyeceğim. Admine msaj atip ona düzelttirmek gerekiyor.

Critical Mass kadıköy gezisine katılmak isteyen en geç 15.45'te Perpa metrobusune gelsin
İett'yi aradık 16.00 ya kadar metrobüs alıyormuş. Aksam da yogunluk gecince yine alıyor .

Gezi 17.00'de başlıyor

sercankaptan

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Sercan B.
Bisiklet
Salcano
Arkadaslar watsapp ta bi grup mu açsak ordan tanışıp konuşsak ?

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
@sercankaptan Güzel Fikir :harika: ben grubu kurdum numaraları bana özelden yollayın ekleyeyim

(link) (link) (link) (link) (link)

Bir tur düzenleyelim artık. Emirgan mı olur Maçka parkına mı olur yapalım bir şeyler.

Ben ctesi pazar iki etkinliğe de katıldım bu pazar da C.başkanlığı sürüşü var Boğazı geçeceğiz. İsterseniz buna katılalım. Ben kesin varım :)

(link) bu adresten kayıt olmanız gerekiyor. Sayfanın aşağısındaki taahütnameyi de okuyun.

• Kayıt yaptıran katılımcılar, Avrupa Yakasında SPOR A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN, Anadolu Yakasından ise Göztepe Parkı Gülbahçe Spor Tesisinden 1 - 2 Mayıs tarihleri arasında 08’den 17’ye kadar sırt numaralarını teslim almak zorundadır.
PARKUR:
http://static.wixstatic.com/media/0b9025_64c94f9e126f4d9a9a0a78ea0e761ea9.jpg_srz_p_657_481_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz

tazlip

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Bende gayrettepede oturuyorum, eklerseniz sevinirim.

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
Evet arkadaşlar whatsap grubumuz açıldı isimlerinizi eklemem için bana tel nolarınızı atın orada görüşüp akşam gezileri felan düzenleyelim. yarından itibaren pazara kadar evdeyim. Gündüzleri de gezi düzenleyebiliriz. Ben her ne kadar bisikleti satmaya çalışıp daha iyi bir şey bulmaya çalışsam da olsun yenisini alana kadar bununla da katılırım

Tepki
0
İsim
Emre K.
Bisiklet
Scott
Beyoglu, cihangir mah.
Benide ekler misiniz?

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
Dünkü gece turundan. Dün toplam 40km yapmışım. Başlangıç için fena değil gibi. Bisiklet aşkına Bakırköy grubuna da üyeyim. Bakırköy-sirkeci oradan da perpaya kadar :) gece 3'e doğru eve girdim. Bu arada bu iki grupla ortak geziler yapalım. Ctesi turuna birlikte katılarak başlayalım. Ne kadar kalabalık o kadar iyi.
uploadfromtaptalk1430466372338.jpguploadfromtaptalk1430466382111.jpguploadfromtaptalk1430466402074.jpg