Sırt ve Bel kasları

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Güney Mertkan tarafından paylaşıldı.

1. Güney Mertkan

Güney Mertkan Aktif Üye

Seviye:
    Çok uzun süredir bisiklet süren arkadaşlar sırt, bel ve omuz kaslarının fotoğraflarını koyarlarsa gençlere bir hedef olurlar. ( Vücut geliştirme yapmamış olmak kaydıyla veya bildirmek kaydıyla. )

Hatta daha da yardımcı olmak için bisikletin etkilediği kas gruplarını (fotoğraflı- açıklamalı yada sade)göstermeleri bilgi sahibi olmamızı sağlayacaktır.

Şimdiden teşekkürler !

2. Hüseyin Külcüoğlu

Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Ben body buildinge gitmiştim 7 ay kadar orada yapamadığım bacak kaslarını bisiklet üzerinde yaptım hatlar falan herşey belli fotolarıda koyarım en kısa zamanda.

İlginizi Çekebilir

mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
4-1484682847522-1r309o1a9ao6r-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....