Tayt veya şort önerileri

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün güneşin ışığına aldandım,buff veya balaklava takmadan çıktım. Yüzüm,burnum dondu. :D Nefes almaktan nefret ettim yani,umarım hasta olmayız, güneşe aldanmayın arkadaşlar., görüldüğü gibi değil. :)

• Beğen
Tepkiler: Triban
Scudo

smtdgncy

Daimi Üye
Tepki
488
İsim
Samet
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bugün gözlüğü kullandım. Yaklaşık 65 km kadar. Bisiklet üstünde iken gözlük buhar yapmıyor fakat durduğun zaman buhar yapma problemi yaşadım. Hava durumu ise -4 ile +5 civarında idi. Gözlüğün görüş açısı mükemmel. Hafifliği oldukça iyi.
@hamlet2006
Bu sorun bende de oldu. Burnuma iz yaptı.

Diğer bir sorun ise; gözlüğü katlayıp cebime koymuştum sadece 5-10 Dakika (Bu süre zarfında herhangi bir şekilde darbe almadı), gözlüğü tekrar çıkardığımda ise şok oldum gözlüğün sapları gözlük camını çizmişti. (Kılcal çizikler) Maalesef çizikler kaldı.
Benim gözlemlerim bu kadar. İyi forumlar.

Haluk Eke

Daimi Üye
Tepki
1.300
İsim
Haluk Eke
Başlangıç
1956—57
Bisiklet
Specialized
(link)
186153
Bu ayakkabı kılıfını 11 Ocak 2019 günü sipariş verdiğimde fiyatı 18 € idi. Şimdi 31 € olmuş olmasına rağmen tavsiye ederim. Brüksel'de 0 derece ayaz havada ince çorapla kullandım ve 40 dakika sürdüm, hiçbir şekilde ayaklarım üşümedi ve çakıllı zeminde de yürümeme rağmen tabanlarında herhangi bir yıpranma belirtisi yok (içeriğindeki biraz kevlar katkısı nedeniyle sanırım). Üst malzemesi ince neophren ve hafif.

Merlin'de satılıyor ama Çin yapımı. 44 numara ayakkabım için tabelaya bakarak L beden aldım. Biraz sıkı geçiyor fakat kabul edilebilir. 43 için L tam uyar, 45 ve üstü ayakkabı numaraları için XL sipariş etmek gerekir.

Fiyatı artmış olmasına rağmen kaliteli ve almaya değer bir ürün.

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@-Skynet-
Ceket 3. katman, bu ürün de 3. katman. Üst üste giymek sorun olacaktır. Altına en fazla kışlık forma giymeli bu mont giyilecekse :harika:

• Beğen
Tepkiler: -Skynet-

Superevo

Daimi Üye
Tepki
339
İsim
Arif
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sora tekstil sitesini yenilemiş bahsettikleri güncelleme olmuş sanırım. Yeni hali benim daha çok hoşuma gitti salcano sakarya takımının tulumu ilk sayfada çıkıyor (link)

• Beğen
Tepkiler: Triban

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BerkEvren
Nefes alır yapıda olsaymış bisiklet ceketi yerinede kullanılırmış. Şimdi bunu 3 katman olarak kullansak nefes almayacağı için terletebilir bak.Geçen yıl siz mi bir arkadaş,kapşonlu hırka tarzında olan,sıcak tutan,su geçirmez özellikteki bir ürünü önermişti.O zamanlar fazla ihtiyaç duymadığımdan almamıştım,keşke o zaman alsaymışım.Katman sayısını arttırınca baya rahatsız ediyor.2 ve 3. katman arasına bir kaç tane tshirt ve bir tane eşoftman üstü giyiyorum şimdilik,normal bir sıcaklık sağlıyor ama şişirilmiş balon gibi duruyor elbiseler,ayakkabının bağını bağlamak bile zorlaşıyor eğilmedeki zorluktan ötürü. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
geçen pazar 133 km boyunca kısa mola tempo yapılmıştır,asla terlemedim en altta termal uzun kollu üstüne yazlık bisiklet forma üstüne rüzgarlık ,alta uzun kışılık tayt petli üç çift çorap kışlık eldiven ,kar maske,pet şişe rüzgarlığın cebinde, en içte yazlık bisiklet formanın arka cebinde iç lastik yedek ve pompa vardı ,tekeri janttan çıkarmak için l biçiminde aparatlar ayrıca fındık vardı ,,çıkın olarak köpekler için bisküvide vardı her zaman vardır bizim bölgede çok köpek var onları beslemek vazifemiz..

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.530
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
evet arkadaşlar bende (link) şu modeli sipariş ettim bugün. İndirimde son 3 günmüş ürün iyi gibi şöyle gelsin bakalım =) tüm bilgilendirmeler için teşekkürler.

Tepki
0
İsim
Emre Karaosman
Bisiklet
Salcano
Önümüzdeki 3 gün sıroko da %45-%55 arası indirim var ve bazı gözlüklerde şu andan itibaren 2-3 saatlik ekstra indirim uygulanmış almak isteyenler için iyi bir fırsat.Kaçırmayın derim:)

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Emre Karaosman
O indirim 2-3 aydır mevcut. Hatta ödeme kısmına geçince kupon kodu kısmına BACK15 yazarsan %15 daha indirim alırsın :)

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Alıp almama konusunda çok kararsız kaldığım ama yukarıda yazan buhar yapma sıkıntısından kaynaklı almaktan vazgeçtiğim gözlük olarak kalbimin bir köşesine yazıldı.

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.024
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
ben günlük kullanım için aldım. arada bisikletlede kullanırım belki (cam rengi ile bisikletrengi örtüşüyor) valla ben bu zamana kadar pahalısından ucuzuna çok gözlük kullandım buhu olayı asıl oluyor onu anlamadım. sanırım fullface bir maske giydiğinizde buhu sıkıntısı oluyor?

İsmail Selçuk

Tepki
2.530
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@trainspotting35
abi buhar yapmayan gözlük görmedim ben yüzünden çıkar buhar kaçacak yer bulamazsa ki durursan ve çok yavaşlarsan bir şekilde buğulanıyor hepsi.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

seras

Üye
Tepki
17
İsim
serkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
buff ya da balaklava ağız burun kapatınca buhar yapar biraz normal :)

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ağız burun kapatmıyorum inanın ki hafif bir ağız kapatıyorum onu da durunca açarım zaten ama 2 gözlük kullandım 2 sinde de buhar sorunu oldu. Belki iç optik cam aparatı kullanıyorum o sebep olmuş olabilir.

İsmail Selçuk

Tepki
2.530
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@trainspotting35
yok yok dediğini iyi anladım her şekilde buhar kesinlikle oluşur. terliyorsun sonuçta.
bu arada ürünü kargoladılar bile :)
186455
vergi çıkmayacak değil mi bilenler var mı? kargü ücreti içine vergi de dahil mi oluyor şimdi?

• Beğen

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@isosel
Vergi çıkıyor, tam olarak ne kadar bilmiyorum ancak 70 TL gibi birşeyler diyordu diğer sipariş veren arkadaşlar. Geçmiş sayfalara bir göz gezdir en iyisi :)

• Beğen
Tepkiler: İsmail Selçuk

Fırat İler

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
-
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35
Ben gundelik kullaniyorum. Yagmur, kar ciktim hep. Bugu olayiyla karsilasmadim. Havalandirmasi gayet iyi.

• Beğen

İsmail Selçuk

Tepki
2.530
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Bigpatron
aldığım fiyata göre 48 lira civarı çıkması lazım o da sanki yol parasının içinde gibi tam emin olamadım.