Siroko Bisiklet + Koşu + Triathlon Gözlükleri

Başlık sahibi
Başlık sahibi
uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Konular
14
Adı
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
Geçen perşembe günü @BerkEvren üstadımın tavsiyesi ile sipariş verdiğim gözlük bugün sabah elime ulaştı.
Gözlük tasarım olarak gerçekten çok hoş.Gayet kaliteli bir hissiyat veriyor.:harika:Çok hafif.Ayrıca benim gibi kafası büyük kişilere bile uyuyor,sırıtmıyor.:DHerkese tavsiye ederim.Fotokromik cam olduğu için gece denediğimde biraz açık kalıyor bunu da belirteyim.Gün ışığındaki koyulaşmasını daha tecrübe edemedim.
Eki Görüntüle 183418
Ooo... Mallar gelmeye başladı. Keyifle kullan. Bir de takıp kask vs ile önden ve yandan atsaydın.

mertgulkokan

Forum Demirbaşı
Konular
14
Bisiklet
Ghost
Az önce 49.94 tl gümrük vergisi ödedim kredi kartı ile. 2 gün içinde gönderim yaparız demişler

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Top Poster Of Month
Konular
15
Adı
Süleyman
Bisiklet
Scott
@ippon Aman hocam dur.:DYanlış anlaşılır falan, şamanizmden değil ''İspanya'dan'' getirttim:cool::ssrtcbya:

Başlık sahibi
Başlık sahibi
uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Konular
14
Adı
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Top Poster Of Month
Konular
15
Adı
Süleyman
Bisiklet
Scott
@uslsy @ippon Teşekkür ederim değerli dostlarım.
Fotokromik K3s modeli.

Bugün bisiklet kullanırken güneş ışığında deneme fırsatım oldu.Benim günlük kullandığım güneş gözlüğü de bu Siroko gibi ışık miktarına göre kendini ayarlayan fotokromik cinsten.Siroko; günlük güneş gözlüğüm kadar fazla koyulaşamıyor,birazcık açık renkte kalıyor.Sirokonun konvansiyonel mercekli modeli daha koyu olacaktır.Ama yine de çok memnun kaldım.

danceros

Daimi Üye
Konular
4
Adı
Mehmet
Bisiklet
Cube
Arkadaşlar iki çeşit bisikletçi gözlüğü vardır.

1-Oakley
2-diğerleri . <<---- (nokta) :koptum::komik::D:okyrm:

Başlık sahibi
Başlık sahibi
uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Konular
14
Adı
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar iki çeşit bisikletçi gözlüğü vardır.

1-Oakley
2-diğerleri . <<---- (nokta) :koptum::komik::D:okyrm:
Bir zamanlar Yahoo biz dünyadaki tek arama motoruyuz derdi. Nokia ise ben dünyanın en büyüğüyüm. Buradan devam...

Google kullandığımı gören yahoocu arkadaşların dalga geçtiği günleri hatırladım bu nüktedan umuma açık postu görünce.

Neyin ne olduğunu görmeden çokta yorum yapmamak lazım derdi Mehmet isimli bir arkadaşımız. :koptum::D

Yegah

Daimi Üye
Konular
7
Adı
M.Can
Bisiklet
Trek
her şey güzel de şu bisikletçi gözlüklerini keşke kaynakçı gözlüğü gibi yapmasalar. yıllardır kibar bir şey bulamadım. her biri mağaza vitrini gibi :D

seras

Üye
Konular
0
Adı
serkan
çok güzel inceleme olmuş elinize sağlık, bende siparişi bugün verdim perşembeye kadar ürün elime geçer diye tahin ediyorum.

Literary

ϜϓſϞ
Konular
4
Bisiklet
Carraro
Bu gözlüğü alsak kredi kartına taksit yapabilirmiyiz birde vergi dahil toplam ne kadara mal oluyor ?

Tepkiler: uslsy
Başlık sahibi
Başlık sahibi
uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Konular
14
Adı
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
Bu gözlüğü alsak kredi kartına taksit yapabilirmiyiz birde vergi dahil toplam ne kadara mal oluyor ?
Bankanızın sistemi izin veriyorsa çekim işleminizden sonra böldürebilirsiniz. Lakin bunun yurtdışı işlem olduğunu unutmamak lazım. Düşük bir ihtimal olması. Gümrükte aldığınız fiyata +%18 ödüyorsunuz.

Maşallah. K3s heralde?

çok güzel inceleme olmuş elinize sağlık, bende siparişi bugün verdim perşembeye kadar ürün elime geçer diye tahin ediyorum.
Güzel haber. Sirokocular bir virüs gibi yayılıyor. :D En geç cuma elinizde olacaktır. Ben de pazar sipariş vermiştim. Cuma geldi. Hızlı sonuç için DHL turkiyedeki işlemleri telefonla takip etmenizi tavsiye ederim.

danceros

Daimi Üye
Konular
4
Adı
Mehmet
Bisiklet
Cube
bir gamyuncu atasözü der ki; kargadan başka kuş oakleyden başka gözlük tanımam. :bsmagryr:

Yukarı Alt