Siroko Bisiklet + Koşu + Triathlon Gözlükleri

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Konular
14
Adı
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
Herkese selam. Bugün gözlük postunu görünce 1 haftadır açmayı planladığım başlığı açmaya karar verdim.

Evet. Hepimiz ülkemizde bisiklet ürünleri konusunda dar alanda kısa paslaşmalar yapıp tektipleşiyoruz gün geçtikçe. Özellikle yol bisikleti kullananlar hep aynı ürünler çerçevesinde ilerliyor. Birkaç zamandır ben de düzgün ve farklı bir gözlük arayışındaydım. Yol bisikletine ilk başladığımda alt kalite bir XLC aldım fakat bir sezonda haşatı çıktı. Bir de küçük olduğu için kenarlardan giren hava sebebi ile sürekli gözlerim yaşarıyordu. Tifosi'nin bir ürününü denedim satın almadan ama onu da çok beğenmedim. Arkadaşlarım Oakley kullanıyor taktım baktım o da pek hoşuma gitmedi.

En sonunda nette araştırma yaparken şu aşağıdaki videoya denk geldim youtube da;

Video da bahsedilen konulara hayran kaldım. Sonra web sitesine girdim. Aman tanrım tam aradığım tasarım ve cıvıl cıvıl renkler. Elime hakim olamadım hemen şu ürünü
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
sipariş verdim.

Adamlar kargoyu dhl expressle yapıyorlar 5 günde gözlük elimde oldu. İlk sipariş anından gözlük elime gelene kadar hep bir tedirginlik yaşasamda en ufak sorun ile karşılaşmadım.

Gelelim gözlüğün özelliklerine. Gözlük tam bir AR-GE ürünü ve ispanyol. Polarize cam, su ve ter tutmayan live skin dedikleri bir yapı, buğu yapmıyor hiçbir şekilde (özellikle soğuk havalarda maskeden dolayı çok yaşanır buğu konusu biliyorsunuz), inanılmaz hafif 24gr, 3 tip cam seçeneği var (ücretli), kulak ve burun kısımları ayarlı ve yedekli, panoramik görüntü, havalandırma kanalları vs. Gerçekten şaka gibi bir ürün.

Firma ile yazışmalarımda sorduğum bir soru üzerine bu şekilde fiyat politikası izlememizin sebebi bilinirliğimizi artırmak dedi. Bir süre daha bu şekilde ilerleyip sonrasında olması gereken fiyata çekeceğiz diyorlar. Adamlar aslında uygun fiyatla kaliteli ürün vererek reklam yapmış oluyorlar.

Ben ürünü henüz uzun uzun kullanma fırsatına sahip olmadım sezon dışı ve Ankarada olmamız sebebi ile. Ama çok beğendim. Şöyle bir elinize aldığınızda gözlüğü kalitesi görüntüsü keyif veriyor. Polarizesi de gayet güzel. Gözlerim laser lasik. Bu sebeple polarize ve iyi cam kullanmaya gayret gösteririm. Camı ben iyiyim diyor.

Size aşağıya birkaç foto, video ve sitenin linkini atıyorum. Bu arada gözlük fotolarda burun kısmından biraz havada duruyor burun kısımını ayarladıktan sonra düzeldi. Foto çekerken yüzüme ayarlı değildi.

NOT: Kaskımı bu gözlük gelene kadar hiç sevmiyordum. Gözlük geldikten sonra çok sevdim. Aero olduğu için kendisi mantar gillerdendir. :koptum:

Son düzenleme:

Bigpatron

Forum Demirbaşı
Konular
0
Adı
Semih
Bisiklet
Fuji
Hayırlı olsun güzel gözlük. Beğendim, verdiğiniz linkten girdim noel indirimi varmış şuan %50 indirim mevcut. Gözlüğü sepete ekledim bilgileri girdim ama dışarı çıkmam gerektiği için ödeme yapmadan siteyi kapattım. Şimdi mesaj geldi işlemi tamamlamadığım için %15 daha indirim verdiler. Toplamda %65 indirimli olarak eve dönünce alacağım :D:p

Başlık sahibi
Başlık sahibi
uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Konular
14
Adı
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
Hayırlı olsun güzel gözlük. Beğendim, verdiğiniz linkten girdim noel indirimi varmış şuan %50 indirim mevcut. Gözlüğü sepete ekledim bilgileri girdim ama dışarı çıkmam gerektiği için ödeme yapmadan siteyi kapattım. Şimdi mesaj geldi işlemi tamamlamadığım için %15 daha indirim verdiler. Toplamda %65 indirimli olarak eve dönünce alacağım :D:p
Evet yapiyorlar öyle bir güzellik. Çok guzel gözlük. 3 ayrı tipi var. 3üne de bakmanızı tavsiye ederim.

Tepkiler: SerkanEriş

vetohan

Daimi Üye
Konular
0
Yine cok iyi inceleme. Elinize saglik. Propel incelemenizi de hatirliyorum. Renk uyumu da gozumden kacmadi, kasktaki mavi detay da dahil. :)

Tepkiler: uslsy
Başlık sahibi
Başlık sahibi
uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Konular
14
Adı
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
Yine cok iyi inceleme. Elinize saglik. Propel incelemenizi de hatirliyorum. Renk uyumu da gozumden kacmadi, kasktaki mavi detay da dahil. :)
Teşekkürler. :hhhhhh: Kask detayını yakalamana çok sevindim. Orada baya ince detay var. Kask, Giant'ın Aero Rivet modeli. (
) Bisikletin dokusu ve renkleri ile birebir aynı. Onu kullanmak henüz kısmet olmadı. Sezon başlayınca onunla ilgili de bir post açmayı planlıyorum. :)

Fırat İler

Daimi Üye
Konular
2
Bisiklet
Scott
bu ürün kargo dahil 48 euro ya geliyor değil mi?

Bigpatron

Forum Demirbaşı
Konular
0
Adı
Semih
Bisiklet
Fuji
bu ürün kargo dahil 48 euro ya geliyor değil mi?
Bana 40 euro gösterdi, yukarıda yazdığım gibi ödemeyi tamamlamadim %15 daha indirim verdi. Almadı iseniz bilgilerinizi girip kapatın siteyi belki sizede indirim verirler :)

Başlık sahibi
Başlık sahibi
uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Konular
14
Adı
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
Önemli not: Ürünü sepete ekleyip gsm vs bilgileri girdikten sonra siteden çıkarsanız bi 15-20 dk sonra %15 indirim kodu gönderiyorlar. Tabi bu bugünün şartları için geçerli.

Siz nasil girmistiniz. 0090 ile baslayarak girdim ama du bakalim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Evet. 0090

Hangisini alacaksın? Hepsi çok güzeller değil mi..

mmakif

Üye
Konular
0
Adı
Mehmet Akif
Bisiklet
Ümit
@uslsy Öncelikle hayirli olsun güzeller günlerde kullanin inş. :)
Sanki miyop icin gozluk takma aparati gibi bisi gordum videoda sanki sitede boyle bisiye rastlayamadim acaba var mi ben mi görmesim :kötü: ing. Çok iyi degil de belki ondan gorememisimdir ..

Başlık sahibi
Başlık sahibi
uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Konular
14
Adı
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
@uslsy Öncelikle hayirli olsun güzeller günlerde kullanin inş. :)
Sanki miyop icin gozluk takma aparati gibi bisi gordum videoda sanki sitede boyle bisiye rastlayamadim acaba var mi ben mi görmesim :kötü: ing. Çok iyi degil de belki ondan gorememisimdir ..
Evet var.

Fırat İler

Daimi Üye
Konular
2
Bisiklet
Scott
Önemli not: Ürünü sepete ekleyip gsm vs bilgileri girdikten sonra siteden çıkarsanız bi 15-20 dk sonra %15 indirim kodu gönderiyorlar. Tabi bu bugünün şartları için geçerli.

Evet. 0090

Hangisini alacaksın? Hepsi çok güzeller değil mi..
Yani cyclist modeli olacak gibi kodu bekliyorum[emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konular
1
40 avro pahalı gibi . Hem ucuz hem kaliteli gözlük isteyenlere uvex veya smith tavsiye ederim.
,

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Top Poster Of Month
Konular
15
Adı
Süleyman
Bisiklet
Scott
@uslsy Hayırlı olsun, güle güle kullanın.İncelemeniz de güzel olmuş:harika:
Ben de perşembe gecesi @BerkEvren üstadımın ve sayın @soulless 'in değerli tavsiyeleri ile şu ürünü aldım:

Yukarı Alt