Sirkeci Yurt Bisiklet

emre_s

Daimi Üye
Tepki
102
Sirkecideki yurt bisiklet salcano baayisi iyimidir ?
Verdigi sozu tutarmi ?

Scudo

erkan_harman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Erkan Harman
Bisiklet
Salcano
valla salcano firmasinin en cok satan bayisi olarak biliyorum guvenilir sikinti cikmaz oradan ben ilk bisikletimi oradan aldim.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Ben bisikletimi ( XRS 030 ) bahsedilen mümessil den aldım. Köksal bey var sahibi, kendisi anlayışlı biri. Bisiklet alacaksanız eğer ben bir mahzur görmüyorum ama Salcano alacaksanız eğer kendi işinizi kendiniz halletmeniz gerekiyor. Çünkü bayiler tam anlamıyla servis hizmetini vermiyorlar. Nitekim bir çok bisiklet sürücüsü kendi mekanik sorunlarını halleder durumda.

Bu arada ben bisikleti aldıktan 2 gün sonra sele kelepçesini kırdım ve hemen kendilerini aradım, yakın isem bisikleti getirmemi söylediler ve hemen bisikleti götürdüm. Sele kelepçesini çok sıktığımı söylediler ve nitekim haklılardı. Yine de beni mağdur etmemek için Tranz X marka yeni bir sele kelepçesini bedelsiz verdiler buradan onlara teşekkür ederim.

Ayrıca bisikletimi alırken Wellgo marka pedalları hediye ettiler.

• Beğen
Tepkiler: sinemaperdesi

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam fiyatları rekabetçidir, stokları gayet başarılıdır fakat beni bisikleti alırken gidon sargısını bile yan dükkandan birini çağıtıp sardırdılar :) bisikleti al ama sakın hizmet bekleme !

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Sirkeci esnafindan bisiklet alinmaz

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Adres bilgisi verebilirmisiniz sirkeci beşiktaş tarafına gidicem 1-2 aksesuar için ama oralaları bilmiorum :D

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ulaş Çavuşoğlu
Beşiktaşa gidiyorsan bike and outdora uğra bence çeşit bulutsun ama uygun fiyatlı ürünler dersen sirkeci