sirkeci - sariyer

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında zifona tarafından paylaşıldı.

1. zifona

zifona Yeni Üye

doru yeremi yazıom bilmiom ama bi sorum olcak sirkeci sariyer arası kac kmdir .. bide bunu orenebilcegim bi site fln warmı ..

2. keremkeke

keremkeke Forum Bağımlısı

Seviye:
    tahmini 20 - 25 km filan galiba

3. grigri

grigri Üye

Seviye:
    Sahilyolundan Beşiktaş Sarıyer arası yaklaşık 25 km, Sirkeci'den de tahminen 30 km yapar. Tahmini yol hesapları için Google Earth programının mesafe ölçme özelliğini kullanabilirsiniz. Ve evet konu yanlış yere açılmış :)
    Selamlar.

Onur Kahraman bunu beğendi.
    zifona

zifona Yeni Üye

cok tskkurler yanlıs yer icinde pardon .. mod , admin fln warsa silebilir yada tasıyabilir orenmiş oldum ztn .. tekrar cok saolun

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2016-12-15_15-4-44.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...