Sinop

Scudo

Muhammet Galata

Forum Demirbaşı
Tepki
155
Bisiklet
Giant
gece yatarken hep aklıma geliyo gülüyorum ya, yusufun yokuş çıkarken ettiği lafları geberdim gülmekten :)

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
abi antremanlı olmak öle güzel bisiklet sürmemi sağlıyoki yani antremansız olsam çıkamazdım allahtan her akşam çarşambada antreman yapıyorum

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
ilyas abi zamanın olduğu zaman beraber turlayalım haziranda trabzon turu düşünüyoruz

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
sizin hızınıza yetişmek ne mümkün gençler. :D Bırakın yol işini bisikletlerinizi özüne araziyw döndürün. :D :D

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
tekrardan sinop yolunu bu gece itibari ile pedallıyorsunuz hadi hayırlısı.size şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim kazasız belasız ulaşırsınız inşallah.ben o saatde uyuyor olacağım sakın rahatsız etmeyin:)

ömür keskiner

Daimi Üye
Tepki
101
hehe sağolasın abi sağ sağlim geldik sinoptan çok şükür.gezimiz güzel oldu arkadaşın bisiklet iskeleden aşağı felan düştü çok güzel anılar kaldı geriye. .

• Beğen
Tepkiler: Yasin Kukur
Tepki
46
@ömür keskiner

tebrik ederim arkadaşlar, memleketimin resimlerini görmüş oldum sayenizde..!
sağlam rampaları vardır o yolların ama asfalttır en azından ona da şükür...

• Beğen
Tepkiler: ömür keskiner
Tepki
46
samsundan binin otobüse, toptepede inin ladik'e kadar 13km iniş olması lazım yanlış hatırlamıyorsam ...

Muhammet Galata

Forum Demirbaşı
Tepki
155
Bisiklet
Giant
bu gece sabaha karşı ben, ömür, sedat ve kerem arkadaşım sinopa gidiyoruz ikinci kere, inş. bir sıkıntı çıkmaz da gidip geliriz, resimler i en kısa zamanda koyucaz inş. gelmek isteyen varsa buyursun diyorum kapımız açık herkese, dün gece karar verildi haydi hayırlısı..

• Beğen
Tepkiler: İlyas ŞANLI