Sinirda sinirlari zorluyoruz 2 bÖlÜm

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411

(link)
Forumda paylaşımı zamanında tamamlayamadığımdan aynı konuyu 2 aşamada yayınlamak zorunda kaldım kusura bakmayın

Hatila vadisinde karşı yönden gelen yolcu ile mecburi karşılaşmamız hem bizi hem onu korkuttu.

(link)

Koruma altında tutulan Hatila Milli Park ta bulunan ve Orman İşletmesine ait kulübeler. Yazın burada piknik yapmak çok güzel oluyor.Ayrıca buranın manzarası muhteşemdir.

(link)

Güneşi özlemişiz. Bahar ne güzel mola veriyoruz Murat arkadaşımın getirdiği papatya çayını yudumluyoruz.

(link)

Artık dönüş yolundayız. Mutluluk hormanlarımızı yükselttik. Yaşadığımız ortamdan tamamen uzaklaştık.Yorulduk ama mutlu bir yorgunluk yaşadık.

(link)

Çok resim var ama paylaşması çok uzun sürüyor o nedenle kısa kesiyorum. Bu turun peşinden zannediyorum bu yemeği hak ettim. Sağlıcakla kalın bol pedallar.

Scudo

baki celik

Aktif Üye
Tepki
56
son resim beni bitirdi ben ki yaşamak için yemek yiyenlerden ziyade yemek yemek için yaşayanlardanım kısa keseyim ben acıktım alacağım kaloriden siz sorumlusunuz artık...

• Beğen
Tepkiler: sporcu71

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
Sevgili kardeşim can boğazdan gelir. Kaloriyi yaktıktan sonra sorun almayacağını düşünüyorum. Bol pedal bol yemek herhalde zarar vermez.

ugur tilki

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Geotech
bisiklet sürmek için herşey bahane olabilir. Heleki sonunda paylaştığınız enfes yemek varsa hergün tur yapılır:))

• Beğen

ömer korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
258
Sonu çok güzel bitmiş:). Ama 1.bölümde ki mazralarda bi bitiş kadar değerli.

• Beğen