Satıldı Single SPEED /Takaslı

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ademhbo tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ademhbo

ademhbo Yeni Üye

Seviye:
    FİYAT : 550TL
    -55 cm Chromoly klasik tur kadrosu,oldukça hafif ve sağlamdır.Boya sökücüyle komple metale inilip zımparalanıp gerçek fırın boyada astarlanıp boyattırılmıştır.
    -Kontra fren.Ben başka bir fren sistemine ihtiyaç duymadım takarken biraz şüpheliydim ama kesinlikle ihtiyacımı fazlasıyla karşıladı ve de çok keyifli.(190cm boyunda 86Kg bir insanım yokuş aşağı inerken duruyor)
    -AynaKol BMX aynakoludur 46/18 oranlıdır.Bence şehiriçi kullanım için en doğru oran.tahminlerinizden çok daha iyi bir aktarması var.Tabikide vitesli bi bisiklet gibi olamaz ama,yokuş çıkamam inemem diye düşünmeyin:) İsteğe bağlı arka göbeğide
    değiştirip Fixie de yapılabilir.
    Tur kadrosu olduğu için çok rahat ve dengelidir.Nedeni nedir bilmiyorum ama restore etmeden öncede öyleydi benim kullandığım en dengeli bisiklet ( bu bisikletlerden çok kullandım:))
    Gerisi Fotoğraflarda Görüldüğü gibidir.Sormak İstediğiniz herşeyi sorabilirsiniz....(jantlar yeni akortlanmış,üzerinde kontraya dayanıklı yeni zincir takılıdır.)
    Satma nedenim daha uzun şehir dışı turlar yapmak istiyorum,o yüzden TAKAS da düşünebilirim

ademhbo

ademhbo Yeni Üye

Seviye:
    güncel....

3. samed akman

samed akman Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ağırlık yaklaşık ne kadar acaba? Bir de kadronun ve jantların marka modeli nedir öğrenebilirmiyiz?

Saygılar

ademhbo

ademhbo Yeni Üye

Seviye:
    Yaklaşık 10 kg gelir.herhangi bi bisikletcide bulabileceğin tanesi 60TL olan normal bi jant var üzerinde(markası bu)
    Kadroma gelince markası boya sökücüyle gitti.gerçi ben aldğımdada üzerini spreyle boyamışlardı yazmıyodu bişey:) yalnız arka jantın girdiği yerde seri no su duruyo hala onu verebilirim:D
    Son olarak şöyle diyebilirim sırf peugeot diye alınan kadrolardan çok daha hafif ve sağlamdır:)

Birde alexrims jantlı colnago kadrolu shimano bilmemne göbekli... 550 TL falann hayal kurmayınız???:)

ademhbo

ademhbo Yeni Üye

Seviye:
    Satilmistir....

İlginizi Çekebilir

WATSON_00004704-074-630x448.jpg
Bu 11 madde gerçekten onun maddeleri mi bilmiyorum ama, CyclingWeekly böyle demiş :) Orijinal Link, yazının sonunda olacak. [ATTACH] 2016 olimpiyatlarında altın madalyaya giderken Cancellara......
upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Wind_Tunnel_Drafting_1024x1024.jpg
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.