Simdiki bisiklet fiyatlari yazin degisir mi?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında chtaktag tarafından paylaşıldı.

1. chtaktag

chtaktag Aktif Üye

Seviye:
    yazin bisiklet almayi dusunuyorum. su anki bisiklet fiyatlari yazin zamlanir mi acaba?

2. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    sezon açılmaya başladı şimdiden zamlanmaya başladı bile

3. sükrü yılmaz

sükrü yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    yeni model almak gibi bir derdin yoksa bisikleti kışın alacaksın çünkü mağzalar bir önceki senenin bisikletlerini elden çıkartıp yeni modellere yer açmak için kampanya /indirim yapabiliyor... arkadaşın dediği gibi yavaştan yükselmeye başlıyor fiyatlar..

4. abdurrahman gökduru

abdurrahman gökduru Yeni Üye

bence de eğer aceleniz yoksa bisikletinizi kışın alın... ama genelde sezon başındaki fiyatlar yaza kadar fazla değişmez..

5. Emre Sertkaya

Emre Sertkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Normalde çok fazla bir fark olmuyor ama bazı fırmalar guzel ındırım yapabılıyor kışın

İlginizi Çekebilir

IMG-20151016-WA0000.jpg
2-3 Yıldır bisikletle uğraşıyorum, son bir yılda ise spor esnasında nabız değerlerimide kontrol ederek yüksek performans üzerine yapıyorum, dinlenik nabzım bu yıl geriye dönük bakıldığında...
1239190789908-rs5vw0athlw5-399-75.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...