Şimdi de KCNC mandal seti ve barend aranıyor!

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
Merhaba!
Değerli arkadaşlarım, amacım bisikletimi hafifletmek! Bunun için de aylardır gayret veriyorum. Bazı parçalarda hafifleme oldu. Fakat bisiklet halen daha ağır! (Tabiri caizse=kütük gibi!) Daha, diğer aradığım KCNC'leri bile bulamamışken, şimdi de KCNC barend ve KCNC (MTB) için mandal seti arıyorum. (Nedir bu bendeki KCNC merakı anlamadım gitti! Daha hiçbir KCNC ürününe bile sahip değilken, bu kadar iyi bir ürün mü onu da bilmiyorum! Ama çok hafif ve hafiflikte de marka yapmış bir ürün. İnşallah dayanıklılıkta da öyledir!)
Elinde bu iki üründen sıfır veya temiz kullanılmış 2. el bulunan arkadaşlar varsa, hiç vakit kaybetmeden en yakın özel mesajdan :D bana ulaşabilirlerse sevinirim. Sevgilerle!

Scudo

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
İlan günceldir!
Aradığım barendlerin çifti 40-50 gr arasında olmalıdır!
Yine aynı şekilde Mandal setinin ağırlığı da, 40-50 gram arası olmalıdır!
Elinde bulunanlar varsa, irtibata geçebilir!

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
selam kardeşim. elimde sıfır carbon barend mevcuttur. ağırlığı 80gr. fiyatı 50tl. düşünürsen... bu arada kcnc konusunda ufak bir bilgi vereyim. ben daha önce barend kullandım. evet oldukça hafifler ama eline alığın zaman sen de farkedeceksin sanki heran bükülecek ve yamulacakmış gibi duruyorlar. ayağa kalkıp pedal bastığında barentlere tutarark bisiklete yükleniyordum ve esneme oluyordu açıkçası güven vermiyordu. nitekim bisikleti duvara yasladığım bi zamanda rüzgar nedeniyle bisiklet devrildi ve direk barent çatladı ve yamuldu.
tabi ki tercih senindir ancak alırken bu unsura da dikkat et derim. hele yarışta felan kullanacaksan düştüğün an parayı atarsın ki fiyatları da ucuz değildir.
hoşçakal.. eğer düşünürsen haber verirsin..

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
merhaba elimde SIFIR xxf marka kirmizi renkte mandal seti var. setin ağırlığı 87 gram titanyum bi set. düşünürsen yardimci olurum. ağırlığı fabrika verilerine göre söylüyorum.