Silecekleri kaldırılamayan otomobillerin listesi

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@eyupozturk
adam mal olsa bile mi? :)

Scudo

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Devenez ce que
aynen. yasak yasaktır, bisiklet yoluna park yapılmaz, bu kadar..

@dryakup23
kanunen cezai ehliyete olup olmaması fark eder. en fazla tüzel ve ya gerçek kişi ayrımı olur, başkada belirleyici bir durum yoktur.

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@boing

Yok hayır öyle olmuyor. Araç sahipleri (ki ben sanki araç sahibi değilim, bu da saçma bir genelleme) "ben istediğim yere parkederim, devlet de bana ceza vermiyor nasılsa" diyor. Cezayı o işten mağdur olanlar kesmeye kalkınca sen misin o cezayı kesen. "Bana devlet ceza kesmiyor sana ne oluyor"a geliyor konu.

Bu kişiler hatta kendilerine yapılan ithamlardan rahatsız olup şikayet ediyorlar, post falan düzelttiriyorlar.

Aynen öyle, bisiklet forumunda, bisiklet-yaya-engelli yoluna parkeden birine gıyabında hakaret ettiğinizde üzerine alınıp şikayet edenler var.

"Lan adamları benim sileceğimi kırma noktasına getirtmeyim o halde" diyen yok.

"Dikkat et o sileceği bilmem ne yaparlar" diyen çok.

OmerKa

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
@Serrchi

Ben hayatımda bu forum kadar fesatlıkla kaynayıp taşan bir sanal ortam daha görmedim ne yazarsanız yazın illaki biri çıkıyor ve iliklerine kadar işlemiş fesatlığını istediği gibi size de batırabiliyorlar.

Ben bu konuyu yeni gördüm gördüğüm gibi de yazdım 7 ay mevzusu, kendimi ele verme mevzusu tamamen sizin paranoyaklığınızdır. Neden bekleyeyim hemen yazdım aksine.

Arkadaşım beni konuya dahil etme bu konuda benlik bir şey yok.Bahsettiğiniz terbiyesizliği yapanlar ve o terbiyesizliğe kendi kabalığı 5. sınıf vatandaşlığı ile cevap verenler arasında geçiyor.

Ama senin için tekrar yazıyorum arkadan mala zarar vermek KORKAKLIKTIR cesaretin varsa yüzleşir meramını o şekikde anlatırsın ister konuşarak ister yumruklaşarak ama arkadan değil DELİKANLI GİBİ yüzüne şayet neyi kast ettiğimi anlamıyorsan daha da zorlama boşver gitsin.

Belkide sende o korkaklardansın? Olabilir seni tanımıyorum..Çünkü benimde senin mesajından anladığım sende o korkaklardansın öyleki mesajının tonu bile onu gösteriyor.Hiiiç Şaşırmam. ?