Şile - Ağva bisiklet turumuz

Deda

Üye
Tepki
62
Tebrik ederim çocuklar, çok şekersiniz. Ağva'ya giden bisikletçi çok oluyor/olmuştu. Ben de merak ediyorum, umarım bir gün fırsat bulurum. Yalova turunda teknik bir sorun yaşamıştınız; umarım sorun çözülmüştür?

• Beğen
Tepkiler: BARIŞ TAŞKIRAN
Scudo

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
@barış taşkıran
Bu güzergah benim gibi kolaya kaçanların alışılmış güzergahından farklıymış...:)

Ömerli'yi de gezmeniz güzel olmuş. Bir gün Sırapınar-Hüseyinli Yolu'nu denemek isterdim. Oradan fotoğraflar var mı? Mesela Ömerli'nin bu mahalle kesimini bir kere mi geçtiniz yoksa güzel bir mola yeri ile karşılaştınız mı?

Sevgiler, saygılar...

• Beğen

Doğukan Yıldız

Aktif Üye
Tepki
31
Dün o yoldan iki kez geçtim otomobille. Bisiklet sürmek için hiç uygun değil çünkü çok dar. Araçlar dahi geçemiyor. Ayrıca dönüşte profesyonel bisikletçiler vardı yolda, arkalarında lojistik araçlarıyla yolu kapatmışlar bir güzel. Tabi arkadaki araçlardan kornalar, küfürler uçuşuyor. :) Parkur gerçekten harika ama ben bisiklet sürmeye çekinirim o yolda.

Tepki
95
@Doğukan Yıldız

Şileden Ağvaya giden yol dar katılıyorum fakat sürerken hiçbir sıkıntı yaşamadık hatta çoğu virajda araçlar bizi sıkıştırmamak adına virajları bizim arkamızda döndü. Canım ülkemde birşeylerin değişmeye başladığına inanıyorum. İstisnalar kaideyi bozmaz :)

• Beğen
Tepkiler: Ozkan Aydin
Tepki
95
@Salih Dinçer

Aslında Ömerlinin içine girmedik, hemen kenarından döndük. İlerleyen günlerde Ömerliye günübirlik tur yapma planımız var.

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
Şile'den sonraki rampaları yüklü bisikletlerle geçtiyseniz sizleri gerçekten tebrik ederim.Ağva'ya gitmişken keşke Kilimli Koyunuda görseydiniz 5 km ilerde.Tekrar tekrar tebrikler.

• Beğen

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
Barış : Şile'den sonra hangi güzergahı izlediniz? Kurfallı üzerinden mi gittiniz Yoksa başka bir yoldanmı geçtiniz ?

• Beğen
Tepki
95
@Ozkan Aydin

Şile'den sonra orman yolunu takip ettik. Turu yaptığımız günlerde inanılmaz bir rüzgar vardı o sebeple sahil yolunu kullanmadık. Sahil yolu yaklaşık 10 km daha kısa. Bizim güzergahımız yeniköy-teke-osmanköy-gökmaslı-isaköy idi.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Barış Bey ailece yaptığınız tur, resimler ve paylaşımınız için teşekkürler. Ayaklarınıza sağlık.

• Beğen

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Harikasınız:) özellikle şile ağva arası irtifa açısından zorlu bir parkurdur, tebrik ederim sizi ve eşinizi:)

• Beğen