Sigman1n %(max. nab1za göre) ölçerli nab1z saati

seyyahi

Üye
Tepki
13
slm
foruma bakt1m ama göremedim...ben sigman1n nab1z saatini almak istiyorum ve suan markaj1mda olan saatler pc 15 ve fitwatch :rolleyes: ama bunlar1n özelliklerini tam olarak bilmiyorum..sat1lan magzalar1n aç1klamalar1n1 okudum ama hepsi ayn1 pek tatmin edici degil bu saatleri kullanan arkadaslar1m varsa tüm özelliklerini yazarsa çok sevinirim...ve as1l sormak istedigim;bu saatlerde max. nab1z1 ayarlad1ktan sonra yapt1g1n nabz1n o andaki yüzdesinin kaç oldugunu gösteren bi özelligi varm1d1r..yoksa en fazla 150 lira fiyat1 olan ama bu özelligi olan saatler nelerdiren,alt modellerde olabilir :p :D
simdiden yaz1caklar1n1z için tesekkürler :D

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Bu sorunu bugün Osman ile beraber çözmeyi başardık, diğer arkadaşlara da bilgi olması açısından belirtelim,Fitwach da pc15 de nabızı maksimumun % si olarak gösterebiliyor. Fitwach en üst model olmasına rağmen lap (tur sayacı) özelliği buunmuyor bu açıdan bisikletçilere uygun olmayabilir, daha alt bir model olan PC15 de bu özellik var... (link) sitesinden saatleri gerçek zamanlı olarak demosunu yapabiliorsunuz...