Sigma Yol Bilgisayarı ile ilgili Tercih Sorusu

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında norep tarafından paylaşıldı.

 1. norep

  norep Yeni Üye

  Kayıt:
  6 Nisan 2009
  Mesajlar:
  46
  Beğeniler:
  37
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Arkadaşlar bisikletime tercihen sigma marka (diğer iyi markalar biraz pahalı) yol bilgisayarı almak istiyorum. İstediğim özellikler kadans ölçümü olsun ve kablolu olsun.

  Kablolu olmasını istiyorum çünkü nasılsa sabit bir cihaz kablosuz olup da sinyal kaybı vs ile uğraşmak istemiyorum. Ama anladığım kadarıyla sigma da kablolu olup kadans da gösteren cihaz yok.

  BC 1609 modeline baktım, özelliklerde cadence diye belirtmiş ama anladığım kadarıyla sadece kadans eklenebilir demek istemiş yani kutudan ilgili aparatlar çıkmıyor. Bunun dışında tam istediğim gibi bir yol bilgisayarı.

  BC 1609 STS modelinde ise +cadence diye belirtmiş bunun içinden kadans ile ilgili aparatlar çıkıyor ama bu da kablosuz hem de bu yüzden pahalı.

  Kısaca hem kadans hem sigma hem kablolu model var mı? :)
   
  Genç Osman Bircan bunu beğendi.
 2. Genç Osman Bircan

  Genç Osman Bircan Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  18 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  486
  Beğeniler:
  703
  Şehir:
  MALATYA
  Seviye:
  Arkadaşım ben uzun araştırmalar sonucu 2 hafta önce Sigma Sport BC 1609 STS+Kadans (Kadans aparatı dahildir) aşağıdaki linkteki siteden 130 TL peşin olarak aldım, Malatyada olduğum için 3,50 TL de kargo ödedim.

  Üründen gayet Mennum,yüksel gerilim hatlarının altında da dahil olmak üzere, cep telefonu, pc gibi araçlar yanındada bir çok defa test ettim, herhangi bir problem yaşamadım.

  Size bu ürünün kullanıcısı olarak tavsiye ederim.Kablosuz olmasından dolayı korkunuz olmasın, yaşadığım tecrübeleri yukarıda aktardım seçim sizin tabi saygılarımla bol pedallı günler dilerim.
   
 3. Goflet

  Goflet Onursal Üye

  Kayıt:
  19 Eylül 2009
  Mesajlar:
  1.636
  Beğeniler:
  1.184
  Şehir:
  Bakırköy-A.S.U.S.
  Seviye:
  kablosuzda hiçbir sorun yaşamassınız(yeni modellerde)...ayrıca kablo çok çirkin duruyor.
   
 4. #4
  norep

  norep Yeni Üye

  Kayıt:
  6 Nisan 2009
  Mesajlar:
  46
  Beğeniler:
  37
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  bende sigma marka nabız saati var istanbul sahil yolunda bazen kesiliyor tekrar bağlanıyor vs bu yüzden kablosuzdan kaçıyorum ama dediğiniz gibi hiç bir sorun olmuyorsa ben de kablosuz almayı tercih ederim.
   
 5. #5
  norep

  norep Yeni Üye

  Kayıt:
  6 Nisan 2009
  Mesajlar:
  46
  Beğeniler:
  37
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  ürünün ebay fiyatı 123 liraya geliyor o zaman türkiyeden taksitli alınabilir. İyi bari satıcılar bu üründe fazla öpmemiş:D