Sigma Sport 700

umutorhon

Üye
Tepki
0
merhabalar..
sigma sport 700 km saatimin pili bitmiş; değiştirdim..İlk ekranda odometre için değer giriliyor pili takınca; ama o ekrandan asıl menüye geçemedim..Çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin:) kullanım kitapçığını da kaybettim sanırım bulamıyorum..iki tuşu var; biri değer değiştirme ve normalde sıfırlama tuşu; diğeri de menü değiştiriyo..ikisine de uzun uzun bastım; ikisine beraber de bastım; arkasındaki reset tuşuna bastım..bisiklete taktım; hani hareket edince olur diye..olmadı olmadı..ne yapmam gerekir? teşekkür ederim

Scudo

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
pili tekrar çıkartıp takmayı da denemişsindir sanırım belki hafıza olayı varsa pili çıkardığın anda hafızası karışmış olabilir bende sigma kullanıyorum dediğin model sanırım ama pili çıkarttım taktım felan herşeyi denedim birşey olmadı :S

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
bu sigma ların cabuk bozulduguyla ilgili bir duyum aldım
kendime bir HR monitor almak istiyorm
sigma iyimidir yoksa polar icin para biriktirsemmi

T

Tuğrul

Misafir

Polar en iyi markalardan biridir.Eğer bir defa alayım ,kalitelisi olsun ,diyorsanız Polar için para birktirmeye başlayın.....

Selamlar

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Bu soru aslında biraz da ne kadar profesyonel ihtiyaçlarınızın olduğu ile de ilgili. Ben Sigma Fit Watch kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. Çok memnunum. Hiç bir sorun da yaşamadım. Ancak bir arkadaşım da fonksiyonlarının yetersiz olduğundan, bilgisayara bağlayıp kesin çıktı almak istediğinden bahsetti. Şimdi Polar'a yöneldi. :)

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
peki mesela bilgisayara baglanabilenler arasında bazıları bike specific bazıları run specific
arada ne fark vardır acaba

umutorhon

Üye
Tepki
0
bu arada sorunumu hallettim..haber vermek istedim
saatin arkasındaki reset tuşunu oldukça bastırmak gerekiyormuş; anahtar ucuyla denemiştim; kalemle yapınca oldu..internetten üst bir model kitapçığından bakarak hallettim..pilin çabuk bitmesi şaşırttı beni yalnızca..yine de teşekkürler herkese..

mkurt

Üye
Tepki
61
Bisiklet
Scott
Selamlar,

Sigma Fit Watch nabız saati almayı düşünüyorum. Bir arkadaş 3 aydır kullandığını ve memnun olduğunu söylemiş, bu saat hakkında başka fikirleri olan varsa (veya başka alternatif saatler hakkında) ve belirtirse sevinirim. Saat hakkında ayrıntılı bilgi için;

(link)