Sigma Rox 6.0 kullanan yada bu alet hakkında bilgisi olan varmı?

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında AGOKLEN tarafından paylaşıldı.

1. AGOKLEN

AGOKLEN Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Merhaba arkadaşlar

Sigma rox 6.0 aldım kurulumunu yaptım ayarlarına tamam fakat çözemedim bir iki sorun var. Bilenlerin yardımlarını rica ederim.

1.Bu aleti nasıl açarım ve kapatabilirim?

2. İki bisiklete göre kullanabiliyor ama bu ayrımı nasıl başlamadan nasıl yapabilirim?

3.Lap modunu nasıl kullanmalıyım?

4.her defasında km sıfırlanıyormu? Toplam km nasıl görebilirim?

wetsss bunu beğendi.
  2. wetsss

wetsss Yeni Üye

Seviye:
    Aynı dertlerden muzdaribim çözebldiniz mi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mfurkan

mfurkan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben de bu cihazı almayı düşünüyordum. Sorularınızın cevaplarını kullanım kılavuzundan bulabilirsiniz bence.

4. hydrocon

hydrocon Kıdemli Üye

Seviye:
    1) Kapatamazsınız çünkü açma kapama tuşu yok. Kullanılmadığı zaman cihaz kendini bir nevi batterysave moduna alıyor en az güç tüketecek şekilde.

2) Ayarlar bölümünde hangi bisikleti seçecekseniz sürüş öncesi onu seçiyorsunuz. Verilerde o ayarlara göre kaydediliyor.

3) ?? Keyfiniz göre değişir yine ayarlar menüsünde seçenekler mevcut.

4) Siz tur verilerini sıfırlayana kadar üstüne yazarak devam eder. Turu sıfırladığınız zaman ise yine ayarlar menüsü altında ve ana ekranda isterseniz toplam yapılan km değerlerini görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-2-1_9-3-58.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...