Sigma rox 12.0 sport tanıyalım

Ned Stark

Giant Escape 2
Tepki
153
İsim
Onur
Bisiklet
Giant
Sigmanın yeni ürünü olan sigma rox 12.0 sport tanımaya çalışalım aşağıda paylaşağım bilgiler google translate üzerinden çevirilmiştir onu belirtmek istiyorum en azından neler var neler yok çeviride olsa ürünü tanımamıza yardımcı olacaktır.

Artıları & Eksileri

• Önceden yüklenmiş 20 Avrupa haritası ile optimize edilmiş harita navigasyon. Diğer haritalar WiFi üzerinden ücretsiz indirilebilir.
  • Ekranda düzeni ve eğitim görünümleri ile ilgili seçim özgürlüğü bir sürü.
  • Sigma link uygulaması veya Sigma cloud ile daha hızlı veri aktarımı için WiFi arabirimi.
  • En uygun antrenman için kalp atış hızı monitörü ve hız ve Kadans Sensörü içerir.
  • Çok kullanıcı dostu bir yazılım.
  • Ekran boyutlarına göre nispeten büyük boyut.
Özellikler

Marka(link)
Kablosuz
  • Evet
PRATİSYEN
  • Evet
Haritalar Without maps a GPS is an extensive bike computer, without the possibility to navigate from A to B, although you can see the route you've travelled on your PC." data-title="Maps" style="box-sizing: border-box; background-color: transparent; color: rgb(0, 136, 227);">
  • Sokak Haritasını Aç
Harita Görünümü
Açıklama

Sigma ROX GPS 12.0 Sport sigma'nın yeni GPS bisiklet navigasyon. Yeni Rox 12.0 spor yenilikçi özellikleri bir dizi ile geliyor.

GPS bisiklet navigasyon optimize edilmiş bir harita navigasyon sistemine sahiptir. Bu harita navigasyon ile favori parçalarınızda okuyabilir, adres veya koordinatları girebilirsiniz, yakınınızdaki ilgi noktalarını arayabilirsiniz veya Haritadaki herhangi bir noktaya gidebilirsiniz. En çarpıcı özelliği “benim rota çizin” fonksiyonudur. Basitçe harita bir (veya daha fazla) hatları çizmek ve Rox 12.0 spor sizin için önerilen bir rota yaratacak. Rox 12.0 spor genellikle 20 önceden yüklenmiş Avrupa haritaları vardır. Diğer harita Rox 12.0 spor bisiklet bilgisayar WiFi üzerinden ücretsiz indirilebilir indirilebilir.

Sigma Rox 12.0 Sport size kullanıcı olarak çok fazla özgürlük seçeneği sunuyor. Mizanpajı ve ekranda hangi bilgilerin gösterileceğini belirlersiniz. 30 farklı eğitim görünümünden seçim yapabilirsiniz. Rox 12.0 Sport, spor profilinizdeki tüm ayarları kaydeder. Bu şekilde, çeşitli bisiklet ayarları (örneğin, Yarış, dağ bisikleti, şehir bisikleti) farklı profillerde kaydedilebilir. Güç sayacın var mı? Daha sonra, TSS®, NP® ve IF® gibi belirli güç değerlerine ek olarak, Rox 12.0 Sport da Rotor 2İNpower genişletilmiş Oca ve Ocp değerleri sunmaktadır.

WiFi arayüzü, Strava, Komoot, GPSies ve Trainingpeak'dan Sigma link uygulaması veya Sigma Cloud ile güzergah ve segmentleri değiştirmenizi sağlar. Ant+ ve Bluetooth sayesinde, ROX 12.0 spor tanıdık sensörleri ile çift kolaydır. Bu şekilde, sayısız işlev ve bilgi çok emin olabilirsiniz.

Sigma ROX GPS 12.0 Sport, GPS bisiklet navigasyonunu açık hava kullanımı için mükemmel hale getiren parlak bir ekrana sahip. Ekran her zaman okumak kolaydır, hatta parlak gün ışığı veya düşük ışık koşullarında. Ayrıca, akıllı sistem yağmur damlaları tespit edebiliyor, bu da dokunmatik ekranın engellenmesini engelliyor.

Rox 12.0 spor standart olarak beyaz ve gri gelir. GPS navigasyon daha da özelleştirmek için daha da, renkli kapakları aksesuar olarak mevcuttur. Bu şekilde tamamen isteklerinize GPS bisiklet gezinti terzi olabilir.

Sigma ROX GPS 12.0 Spor Paketi ile ne geliyor?

Sigma ROX GPS 12.0 Sport bundle fanatik performans sürücüsü için derlenmiştir. Sigma R1 Duo combo+ şanzıman ve göğüs askısı dahil Sigma SPORT R2 DUO Combo+ hız ve cadence sensörü içerir. R1 Duo comfortex+ kalp atış hızının çok doğru kaydını sağlar. R2 Duo combo karınca+ hız ve Kadans sensörü ile sürüş sırasında hız ve kadansınızı kolayca ölçebilirsiniz. Bu paket ile bisiklet performansı sırasında optimal destek emin olabilirsiniz.

Eğer sigma ROX GPS ilgileniyorsanız 12.0 sensörsüz spor, lütfen kontrol edin (link).
Teslimat içerir

• Bisiklet bilgisayarı
• Handlebar Mount
* GPS Butler • • Sigma R1 Duo comfortex+ göğüs askısı
dahil • Sigma Sport R2 Duo combo karınca+ hız ve cadence sensörü
• Micro-USB kablosu
* Tamir malzemesi • • Hızlı başlangıç kılavuzu

Arkadaşlar çevirinin yapıldığı sitenin linkini veriyorum (link)

Ürünün kendi sitesinin linkinide veriyorum daha detaylı incelemek isteyenler oradan göz atabilirler. (link)

Okuyup inceleyip gözatanlardan yorumları alalım sigma rox 12.0 sport nasıl bir ürün beğendiniz mi? çeviriden ve sitesinden bakıp anladığınız kadarıyla yorumlarsanız iyi olur bu arada isteyen diğer gps navigasyon cihazları ile kıyaslama yaparakta yorumlayabilirler herkese iyi forumlar.

Scudo

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel tabiki..
urunun degil de bizim icin tek kötü tarafı fiyati :)

• Beğen
Tepkiler: Ned Stark

Ned Stark

Giant Escape 2
Tepki
153
İsim
Onur
Bisiklet
Giant
Sigma ROX GPS 12.0 Sport set olarak bu sitede (link) 420 euro

bu sitede ise (link) 402 euro

fiyatlar siteye göre değişiyor fiyatı şuan çok pahalı fiyatı düşermi düşerse ne zaman düşer onu bilemiyorum :)