Sigma pc 15 kordonu aranıyor

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında livestong tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. livestong

livestong Forum Demirbaşı

Seviye:
    pc15 modelinin saat kordonu elinde olan arkadaş varsa lyceons@hotmail.com dan bana ulaşırsa yada özel mesaj atarsa sevnirim

2. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba Mert, ben de pc15 nabız saati kullanıyorum ve kayıs sorunu yasamıstım. yedek parca olarak türkiyede bulmak zor fakat kopan kayısın fotografının eklenmis oldugu bir e-posta atarsan sigma ya ücretsiz bir sekilde posta yoluyla yolluyorlar ve 10 gün icinde elinize ulasıyor. [normal posta ile yolladıklarından posta kutunuza bakın ara ara =) ] Daha once açtıgım başlıga bir göz gezdirin isterseniz;

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=1032613#post1032613

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
20160925_130322_HDR.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
58a53c7-kingston-university-21f4138-.jpg
İngiltere'deki Kingston Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre her gün siyah (bitter) çikolata yemek atletik performansı artırmaya yardımcı oluyor. Çoğumuzun bildiği gibi pancar suyu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.