İptal Edildi Sigma Onyx Fit Nabız Saati Ve Kadans Kiti

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Emrah Cantekin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Emrah Cantekin

Emrah Cantekin Yeni Üye

ACİL SATILIK Onyx fit nabız saatini 1 ay önce aldım. Herhangi bir sorunu yok ihtiyacım olmadığından satıyorum. 160 TL ye aldım 110 TL ye satıyorum. Sigma Kadans kitini 3 ay önce aldım. İşime yaramadığı için satıyorum. Sigma nın kadans ölçme özellikli KM saatleri ile kullanılabilir. 30 TL ye satıyorum. Pedal koluna bağlanan parçası da dahil !!!

İlginizi Çekebilir

yjpg-728x728.jpg
Sağlığınızı Koruyun (Guard Your Health) Dergisi aşırı yemek yemenin son yıllarda hızlanması problemini gözler önüne seren bir dizi araştırma yayınladı. Bununla birlikte, eğer kilo vermek...
Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.