Sigma mı Blackburn mu?

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Baktığım zaman piyasada adı sanı duyulmuş 2 marka görüyorum. Bunların birisi Sigma, diğeri Blackburn. Spesifik olarak değil, benzer modellerinin kıyası yapıldığında, ikisinin de fiyat ve özellik olarak pek fark yapmadığını gördüm. Genel olarak hangisini tercih edersiniz?

Bol pedallı günler dilerim.

2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende geçen sene bu ikilemde kalıp sonunda kablolu Sigma 1609'u tercih etmiştim, gayet memnunum seçimimden.

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Teşekkürler. Zaten gözlemlediğim kadarıyla genel tercih Sigma yönünde ancak Blackburn alıp şikayet edeni ne bizzat ne de forumda duymadım. Ama Assize diye bir marka var mesela. Onunla ilgili çok fazla şikayet okudum. Vazgeçtim. :)

İlginizi Çekebilir

upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...
upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
upload_2017-1-21_18-24-49.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...