İptal Edildi Sigma BC800 ve Sigma BC906

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında cenkgultekin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cenkgultekin

cenkgultekin Kıdemli Üye

Adı:
    Ahmet Cenk Gültekin
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Herkese merhaba;
    Sigma BC800 bütün aparatlarıyla verilecektir. Kablolu bir model temiz kullanılmıştır. Fiyat kargoyu alıcı ödeyecek şekilde 15TL'dir,

Sigma BC906 temiz kullanılmıştır.Üzerinde kullanıma bağlı çizikler vardır ancak çalışmasında herhangibir problem bulunmamaktadır.Fiyat korgoyu alıcı ödeyecek şekilde 25TL'dir.
    http://www.sigmasport.com/en/produkte/bikecomputer/topline_wired/bc906/?punkt=features

2. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    bağlantı yerleri sağlammıdır kablolarında deformasyon varmıdır mıknatısları ne durumda resimleri görebilirmiyim her iki model için!

3. Eren Yoloğlu

Eren Yoloğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    bc906 yı gönder bana kardeşim,ama her şeyi tam mı;?alıp direk kullanileceğim şekilde olsun,havale için bilgilerini gönderirsen sevinirim

0554 256 92 56

4. Eren Yoloğlu

Eren Yoloğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    bana yakın bi zamanda dönebilirsen yarın havale yapabilirim,diğer günler fırsatım olmayabilir :)

cenkgultekin

cenkgultekin Kıdemli Üye

Adı:
    Ahmet Cenk Gültekin
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    arkadaşlar BC 906 satıldı.BC800'de ise hiçbir sorun yok.Sadece sol taraftaki tuş biraz sert basıyor. Ancak ne kablolarında ne bağlantı yerlerinde bir sorun yok...

İlginizi Çekebilir

Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
IMG_20150520_232010.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.