Sigma bc 8.12 ats

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında idrisarici tarafından paylaşıldı.

1. idrisarici

idrisarici Kıdemli Üye

Adı:
    İdris ARICI
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba. Geçen hafta sigma 8.12 ats satın alıp montajını yaptım ve teker ebadına göre ayarımı yapıp (700x35 ye 2200) yola düştüm. 30 km lik bir yol yaptım ki bildiğim bir parkurdu. Fakat gösterge toplam yolu 22 km gösterdi. Acaba transmiter atlama mı yapıyor? Hız göstergesi çalışıyor ama doğruluğundan emin değilim. Transmiterin ışığı sürekli yanmıyor. Ama uyarı sesini her turda duyuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler...

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-3-3.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
skip-the-antioxidants.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
1-1484682847526-117cod4mi4i88-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...