sigma bc 16.12 sts yardım

Tepki
6
İsim
umut
Bisiklet
Salcano
iyi günler sigma bc 16.12 sts kn sayaç kullanıyorum bisikleti sürmeye başladığımda yaklaşık 2 km sonra hızı göstermiyor fakat diğer fonksionlar aktif pillerinide yeni değiştirdim şimdiden teşekkürler

Scudo
Tepki
61
Bisiklet
Merida
Yakınında aydınlatma sistemi ya da sinyalini bozacak bir şey var mı?

Onur Alp İNAN

Aktif Üye
Tepki
121
Bisiklet
Dahon
Kullandığın sayaç kablosuz ise ve yakınında yüksek aydınlatma kapasitesine sahip bir far, bluetooth hoparlör vb. bir şey varsa antenler ile iletişim frekansı karışıyor ve bilgi vermeyi kesiyor. Eğer yakınlarında far varsa, kullanılmayan harddisklerde manyetik korumalar var, onlardan kullanabilirsin. İlk denemeyi sigara paketi jelatini ile yapabilirsin. Jelatini farın üstüne palet lastiği ile sabitliyorsun. Sigara jelatininin ömrü pek uzun olmuyor.

Tepki
6
İsim
umut
Bisiklet
Salcano
yok üzerinde far fln sadece km var sabah biniyorum çalışıyor 2 km sonra bağlantıyı kesiyor galiba sadece
hızı göstermiyor

Tepki
6
İsim
umut
Bisiklet
Salcano
@Orkun Dönmez
SANMIYORUM HİÇ BİRŞEY YOK

Tepki
6
İsim
umut
Bisiklet
Salcano
BİLEN YOKMU BU KONU HAKKINDA

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
@umutbozkır Diğer fonksiyonlar derken kadanstan mı bahsediyorsunuz. Yoksa statik olan sıcaklık, saat v.s gibi şeyler mi?

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Sedona
bisikletin mıknatısları muazzam durması lazım..Yoksa yapar öyle dengesizlikler..Milimi milimine yerinde olması lazım..

Tepki
6
İsim
umut
Bisiklet
Salcano
@Ali.K KADANS SENSÖRÜ YOK SAAT SICAKLIK ONLARI GOSTERİYOR

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
Mıknatıs ve sensör birbirine çok yakın olmalı. Sadece sayacın değil, hız sensörünün de pili kontrol edilmeli. Bu konularda sıkıntı yoksa sayaçta sıkıntı var demektir.

Tepki
6
İsim
umut
Bisiklet
Salcano
pilleri sıfır aldım mıktatısla sensörün arasında en fazla 2 mm vardır ilk bindiğimde km gösteriyor fakat yaklaşık 2 km sonra sadece hızı göstermiyor diğerleri aktif ama