Sigma 1609 sts+kadans

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
1 ay önce bozulmuş olan km saatimi rafa kaldırmıştım.Bu yeni ürünü buldum. Bilgisayar bağlantısı ile programda performansı görebiliyormuşsun. Kullanan arkadaşlar var ise bilgilendirmelerini istiyorum. Özellikle bilgisayarda ki programda performansı gösteren tablolu bir kaç resim ekleyebilirse aydınlanmış oluruz :)

Scudo

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
bilgisayar bağlantısı için ayrıca kabloları satılıyor diye biliyorum. kendi sitesinde de bu iş için özel programı var.

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Ben kullanıyorum fakat bilgisayara hiç bağlamadım, hoş bağlasam da görülecek bir performansım yok bisiklet üzerinde:D Gidonda bağladığımız aparatın bir ucu usb olan bir aparat görmüştüm yeşil bisiklette.
Avşar kafe molalı kartal turumuz var, tura katılanlardan selçuk abi barometreli olan modelini kullanıyor, her türlü veriyi de kolayca görebildiğini anlatmıştı bir akşam. Sanırım biz de yükseklik, eğim hariç görebiliriz.

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Yani usb ekipmanları ayrı satılıyor,vay yavrum vay umarım apartılı bi ücreti yoktr

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
(link)
Alet şu ama fiyatını bilmiyorum:(

Edit: link i yeniledim

Tepki
26
Seda Bisiklet ten biraz önce aldığım fiyatları sunuyorum;

Sigma 1609 kablolu 32 €
Sigma 1609 kablosuz 60 €
Sigma 1609 kadanslı 75 € dur.

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Doğrudur.
Bende konuyu açtıktan sonra biraz daha araştırma yaptım ve 1609+kadansı aldım.memnunum ama usb mekanizması sanırım satıldığı yerde yoktu bi yerden temin etmek lazım :(

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Hayırlısı olsun iyi seçim, bende kullanıyorum gerçi daha 550 km yaptım ama daha önceki modellerde yaşanan cep telefonu ve enerji nakil hatlarının yakınından geçerken yaşanan hiçbir aksiliği de yaşamadım:)