Sigma 16.16 STS CAD mı? Cateye Smart mı?

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar merhaba forumda ilk konu açıyorum acemiliğimden kaynaklanan sıkıntılar için affınıza sığınıyorum.
Başlıkta belirttiğim iki model arasında kararsız kaldım sizce ne sebebten ötürü hangisini tercih etmeliyim fiyatları aşağı yukarı aynı düzeyde pek fazla fark yok.
cateye:(link)
sigma:(link)
Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler herkese.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Burdan gümrük dahil daha ucuza geliyor.
(link)

DAha ucuzu da varmışta kadans sensörü var mı bunda bilmiyorum. Altta yazıyor translate yapmak lazım :D
(link)

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
CatEye kulanıp memnun olmayan bir arkadaşım vardı.

Sigma yol bilgisayarlarından herhangi bir şikayeti olanı ise şimdiye dek hiç görmedim.

Tabii bu biraz kişisel tercih meselesi. Fakat ben Sigma öneririm. Hem daha güvenilir, hem de daha şık.

Not: Kahrolsun yerli tedarikçiler, yaşasın bike-components.de :D

Alakasız bir not daha: Fırsat buldukça hep anlatıyorum, yine bahsedeyim. Schwalbe Marathon Plus'ların tanesi TR'de 200 liraya satılırken ben bike-components.de'den çiftini 40 euroya yani o zamanın parasıyla yaklaşık 120 liraya almıştım. TR'den alsam 400 lira verecektim ve belki de bayat (rafta yıllardır bekleyen, hamuru eskimiş) lastik almış olacaktım. O yüzden alışveriş yapacaksam öncelikle bike-components.de'ye bakarım her zaman için.

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@Birhan K. Zaten takıldığım nokta cateyede ki öne çıkan özellikler strava gibi gps de çok şarj yemeden ayna modu ile telefon ile eşleşip artı stravaya aktarım yapılabiliyor. iki tane sigma kullandım ikiside çalındı:mad: Aslında bu sefer alayımmı almayayayımmı diye ikilemde bu yüzden kaldım.:)

@Ahmet Bilge Kaan AKIN Hocam zaten bu sitede sepette bekliyor son karardan sonra sı için bekliyor.;)

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@el_Aksa_1903 Bahsedilen özellik gerçekten güzelmiş. Yanlış anlamadıysam cateye, gps yardımıyla mesafeyi ölçüp, pc olmadan stravaya kayıtları aktarabiliyor. Ücreti biraz tuzlu fakat bu özellikler varsa değer. Hatta yurtdışından alacaksanız 2 adet sipariş geçip kargo bedelini paylaşabiliriz.
Aynı özellikler sigmada olsa sigmayı seçin derdim fakat sigmada gps yok sanırım.

• Beğen
Tepkiler: el_Aksa_1903

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@1dost Aynen özellikler süper gerçekten.gümrük bedelide var onuda palaşalım:)

• Beğen
Tepkiler: Türko

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@1dost hocam ayrıca link verdiğim sitede stokta henüz yok aynısı merlinde var(link)

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@el_Aksa_1903 bluetoothla telefonun gps modülünü kullanıyormuş anladığım kadarıyla.
(link)
bu modelin ise kendisinin gpsi mevcut. bir km saatinde istediğimizi tam yazarsak üstadlar yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: el_Aksa_1903

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@1dost
Yani ben zaten GPS olsun strava ya kayıt olsun istiyorum şahsen

Edit:
Arkadaşlar teşekkürler sigma 16.16 sts cad'ı bike-components.de den siparişi geçtim bakalım kargo dahilmi yoksa kargo hariçmi gümrük çıkaracaklar merakla bekliyorum:D

• Beğen
Tepkiler: Türko

Revolutions

Aktif Üye
Tepki
139
Merhabalar .aldığınız ürün elinize ulaştımı yorumlarınız nasıl acaba ? Birde gümrük vs ödediniz mi biraz bilgi verebilir misiniz .