Sigma 16.12 vs count 8

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Furkan Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. oktayakgoz

oktayakgoz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  2. ozgurgokalp

ozgurgokalp Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bende sigma 22 09 var ve kuvvetli çin malı led ışıkla çalışmıyor. Fakat decathlondan aldığım vioo 700 bisiklet farıyla çalışıyor. Yani çin malıyla alakası yok benim kullandığım model zamanın en üst modeli. Üzerinde gps hatiç her şey var. Ve 700 tl civarında halen.

3. kurtulusyilmaz1907

kurtulusyilmaz1907 Yeni Üye

Adı:
    kurtuluş
    Seviye:
    Bahsettiğiniz kit takılıp takılmadığını bilmiyorum ama bulduğum fiyat sıfır fiyatıydı.
    Yarın alacağım kısmetse.

4. E.Balkan

E.Balkan Aktif Üye

Adı:
    Erdinç
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    arkadaslar bende sigma 16.12 kablolu var daha alalı 1 hafta olmadı her zaman ki gibi işe bisikletle gittim vardığımda cıkardım cihazı aksam is cıkısı taktığımda cihaz acık ama ne trip distance bölümünde bir hareket vardı nede km bölümünde dedim pilindemi sıkıntı var diye pili değiştirdim değişen birsey olmadı neden acaba ?

İlginizi Çekebilir

SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...