Sigma 16.12 vs count 8

Scudo

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.287
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benimkide sabah kuryeden gelir gelmez kurdum ufak bi gezinti yaptım gayet güzel kullanışlı özellikle gece eve dönüşte Işık olayı çok güzel olmuş

• Beğen
Tepkiler: devilmycarlos

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
Bugün 30 km kadar bir sürüş yaptım. Sıkıntısız çalışıyor saatim. Kablosunuda güzelce kamufle ettim. Bisikletim siyah olunca sırıtmadı kablo. Alıcak arkadaşlara öneririm. 50 lira daha verip kablosuz almak bana pek mantıklı gelmedi açıkçası.

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@Furkan Kılınç

kardes tekerlek capını nasıl giriyoruz beceremedim..Ayrıca benim bisiklet carraro 225 / michelin protek lastikler var 700/35c diye değer var sadece ben bunun çapını nasıl öğreneceğim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
İçinden çıkan kağıtta tekerlek boyutlarının karşısında kodlar var. Ordan kendi tekerlek boyutunuza uygun olan kodu girin. tamamdır.

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
işte tekerlek boyutunu bulamadım ki :) 700/35 diyorda kalınlıgı yazmıyor 2.10/160 vs gibi hangisi onu anlayamadım

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@Furkan Kılınç yazmıyorda michelin sitesinden buldum 2200 degerini girdim..vallahi kullanısı menuleri filan cok basit ingilicce bilmeye bile gerek yok yardım için tesekkur ederim :)

@Furkan Kılınç

kardes rahatsız ettim kusura bakmazsan.Tekerlek çapından başka bir değer giricekmiyiz yoksa sadece onu girdik mi tamam mıdır?

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
Saat bilgisi girebilirsin.Birde eğer istersen önceden sürdüğün km yi total dist.-1 kısmına ve süreyide total time -1 kısmına yazabilirsin. Başka da bişey girmene gerek yok :) @devilmycarlos

• Beğen

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@Furkan Kılınç

Teşekkür ettim bak stravadaki km yi gireyim buna..Peki bunu pc ye bağlayıp stravaya nasıl yükleme yapacağız,yada mümkün mü bilgin var mı

Tuzlu_Fıstık

Tepki
1.287
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bunun için usb Sigma docking station gerekli sanırım

• Beğen

Tuzlu_Fıstık

Tepki
1.287
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Km sayacının içinden Sigma data center yüzde 50 indirim kodu bulunuyor arkadaşlar belki işinize yarayabilir

• Beğen

çağatay atik

Aktif Üye
Tepki
28
beyler sigma 16.12 alayı dusunuyorum sts olan 180 tl en ucuz

bu cıhazda dıyelımkı kardesımle kulanıcam

o kullanırken ayrı ben kullanırken ayrı km bılgısı tutma ozellıgı varmı

cunku 2 bıısklet tanıyabılme vs yazmıs ozelıklerde de

birkimse123

Aktif Üye
Tepki
77
İsim
kk
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Furkan Kılınç Çok güzel taktikmiş. Vallahi hayran kaldım.:)

Edit: Sanırım memnunsunuz. Bana da önerir misiniz?

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@çağatay atik ayrı bir hız ölçer ve takma aparatı takıp, alt sağ taraftan 2. olarak eşleyince hangisine taktığını anlıyor ve o kmleri ona yazıyor. ekstra masraf gerekli.

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@Furkan Kılınç

kardes sana gelen kutunun içeriğinden kelepçeler cıktımı..Bende çıkmadığı için o şekilde bağlamıştım fakat bugun işten gelirken masaya bağladıgım zımbırtının lastiği kopmuş.Ve ben durana kadar tekere dolandı kablosu koptu :( Gittim hemen kırtasiyeden kalın paket lastiklerinden aldım iyice doladım oldu taktım fakat görüntü kötü oldu..Kablolarda çok damarlıydı,kırmızı ve siyah iki kablo var bağladım,şimdilik çalıştı..Telefondan stravayı actım ölctüm gittiğim km doğru ölçüyor...Ama o kelepceler çıksaydı takardım ve kopmamıs olurdu..boşuna o kelepçeleri koymamıslar lakin bende çıkmadı..Çok canım sıkıldı.

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@obezkirpi

1 sayfa arkada bir arkadas montaj resmini paylaşmıstı.onda var idi o yüzden kutudan ikiside cıkıyor sandım.O lastikde cok ince bişey benim maşaya kücük geldi zor tutturduydum demekki,çukurlardan vs gecerken koptu.ordaki parca tekere dolandı ve kablosu koptu :S nyseki kabloları birlestirdim calisiyor.