Sıfırdan fixed gear toplayacağım

Tepki
0
Bisiklet
Scott
ama ne kullanıcağımı nerden alıcağımı bilmiyorum fixed gear için uygun bir kadroyu nerden bulabilirim?,birde 28 inç jant iç lastik dış lastik gibi parçaları fixed gear arka göbeği 11t cogu nerden bulabilirm toplam bütçe 500tl.

Scudo
Tepki
2
hocam merhabalar yakın zamanda forum aracığılığı ile bianchi champıon kadro set aldım bende fıxed gear yapıcam .eyer eski yarış kadrosu arasan bisiklet tamircilerinde oluyor bizim bursada 50 tl ye cok var. bazı parçalar türkiyede yok nadiren satan oluyor bunlarda çok pahalı oluyor . bende yakın zamanda kontra jant seti alıcam yaza doğru bitmiş olucak https://www.bisikletforum.com/photo/my-images/89/dsci0183j.jpg/

Goku

Üye
Tepki
8
İsim
Kertenkele
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Bikefriday
28" iç-dış lastiği çoğu bisikletcide bulabilirsin, bulması zor birşey değil ben bugün 27" ararken 28" de sordum heryerde birsürü renk seçeneğiyle mevcut

İbrahim27

Üye
Tepki
5
İsim
Halil İzbulan
Bisiklet
Kron
kadro eski bisiklet tamircilerinde bulunuyor 28 inç lastik bulmakta zorlanacagını sanmıyorum çogu bisiklet malzemesi satan yerlerde var benimde böle bir bisikleti tekrardan hayata geçirme gibi bir düşüncem var fakat ne zamanım olmadıgından cesaret edemiyorum şimdiden iyi şanslar