Sıfıra Yakın Üst Düzey Parçalar

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar daha önce forumda satış ilanı açtığım bisikletimin Amortisörünü ve jant setini satıyorum. Sıfır denilebilir sadece deneme amaçlı 30 km ilk geldiğinde kullanıldı. çok temizler. En ufak sorunda geri iade alırım.

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

************* AMORTİSÖR **********************
T-FORCE MORGANA AIR CARBON
Ürün Türkiye Satış Fiyatı : 795,00 $ (KDV dahil)

Birkaç Link (Yurt Dışı ) :
- (link)

Benim fiyatım :830 TL.

************* XT JANT SETİ ********************
TEKERLEK SETİ XT WH M775

Ürün Türkiye Satış Fiyatı : 530,00 $ (KDV dahil)

Benim fiyatım :600 TL.

Tel : 0506 763 43 88

Scudo

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Efor bisiklet te satılıyor. Efor bisikletin sitesinden maşayı da inceleyebilirsiniz.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Lastikler şuan için satılık değil arkadaşlar. Satmayı düşünürsem ilanda belirtirim.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Jantı alan arkadaşa dış ve iç lastikleride verilecektir...

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
maşa 750 TL ye düşmüştür.. İlkarayan alır. Çok kaliteli maşadır. geri tepmesi ve çalışma sistemi yeterince tatmin ediyor. sıfır olmasına rağmen sıfır fiyatıyla kıyaslayın.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar maşada son indirimle ilan güncel. son olarak 700 TL...
05067634388

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar bisikleti parçalıyorum. Parçaparça satacağım fakat öncelikle jant ve amortisörü satmalıyım :)

(link)

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
sadece 2 günlük şok fiyat. Daha sonra eski fiyattan satılacaktır. Acil ödeme yüzünden MAŞA 650 TL , JANT SETİ 550 TL.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
sadece 2 günlük şok fiyat. Daha sonra eski fiyattan satılacaktır. Acil ödeme yüzünden MAŞA 650 TL , JANT SETİ 550 TL.

Tepki
10
kadron kaçlık 17.5 mi 19 mu bnde kron kdrosu alacamda kron xc 4000 17.5 düşünüyorum özelden atarsan sevnirim

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
Maşayla ilgili internette hiç bilgi yok , çalışması ve rijitliği gibi hususlar muamma , kullanan biri olarak diğer maşalarla mukayese ederseniz verilecek paranın karşılığını verebilecek bir maşamıdır sizce. Diğer şehirlerdeki alıcıların deneme şansı da olmayacağı için biraz daha bilgi verebilirseniz satışınız açısından faydalı olabilir

DKRMustafa

Forum Demirbaşı
Tepki
91
birde ağırlığını yazarmısınız verilen bilgiler içerisinde yok..

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar öncelikle selamlar.

Birincisi maşayı bende sadece birkere denedim. Hafifliğine ve görüntüüsüne bakıp aldım belki ama daha öncede her türlü maşayı kullanmış ve yılları bisiklet sporuyla geçmiş bir Milli sporcu olarak garantisini veriyorumki sizi çok mutlu ve tatmin edecek biir maşa amortisörün ağırlığı Hydraulic Lockout dahil 1.35kg . çalışma sistemi, geri tepmesi çok güzel. Beğenmezseniz geri yollayabilirsiniz. Kendi sitesinden linkini koydum fakat tam bilgi vermiyor. Ama içiniz rahat olsun adı sürekli geçen o meşur maşalardan farkı yok.