İptal Edildi Sıfır tadında Sram xo 3x9 vites kolu (sol)

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında mariokaldato tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mariokaldato

mariokaldato The Bike father

Adı:
    Raşit Cumhur Çakın
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhabalar arkadaslar;;
    Sram firmasinin profesyonel segment icin urettiği 2 ve 3 x olarak kullanilabilen tertemiz, sifir ayarinda vites kolu satiliktir. kutusunda teslim edilecektir. Sifir fiyatina almayin. Farki fiyati : 160 tl ( tek kol icin ayarinda pazarlik mevcuddur.)
    (fiyat sadece sol kol için geçerlidir)
    Eger takim halinde istenirse düz 300 e birakirim pazarliksiz fiyattir. Kargo ve havale masrafi aliciya aittir
    Soru ve teklifleriniz için 0 546 226 46 85 nolu telefondan whats up yoluyla ulasabilirsiniz
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Konu kapatilabilir . Satistan vazgecildi

İlginizi Çekebilir

1430320075081-17h1tytotvj9m-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.