Sıfır Stop lambasında şok fiyat

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
sadece 2 çeşiti mevcuttur..geceleri tehlikeli sürüşlerden uzak kalabilmek için mutlaka her bisikletçinin elinde olması gereken stop lambalarından almak isteyenler sadece 5 tl karşılığında ürüne sahip olabilirler..ürünler sıfır olup çalıştığı kontrol edilip yollanacaktır.ayrıyeten lambalar 5 led'den oluşmaktadır

kargo alıcıya aittir..ankara içi gerekirse uygun zamanda elden teslimi yapılabilir.

toptan alışlarda ise, tam rakamı tamamlama usülü indirime gidilebilir.
toptan alış için minumum sayı 5 adet'dir.

atik-sezer@hotmail.com adresinden veya 0554 787 66 51 nolu telefonumdan ulaşabilirsiniz

(link)
(link)
(link)

Scudo

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
@nuthatchx

Arkadaşlar fiyatda cüzi bir indirime gidilmiştir duyurulur

-Tek stop lamba fiyatı 4 liradır
-2 stop lamba 7 liradır
-3 stop lamba fiyatı 10 liradır.

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
hangi lambadan istersin diye soracam sonra 2. resimdekini tavsiye etcem çünkü 2. lamba çok daha iyi yanıyo..vede şöyle bir sorun var.bende lambalardan ilk defa dün kullanmaya başladım ve sele borusunun çapına uygun değillermiş..2 resimdeki biraz kılpayı kaçırıyor ama 3. sıradaki ona göre daha küçük bağlandıgı yerin çapı..ondan ben kadronun arka sol tarafına bağladım.eğer istersen yollarım ancak öyle bağlayabilirsin.eğer istemessen ilanı iptal etcem..baktım kimse almıyo bende 3 liraya satayım dedim ama inan uğraştığıma değmez o kadar fiyat için.

Hüseyin ARICAN

Forum Bağımlısı
Tepki
89
@nuthatchx

Benim sele borusunun çapı 27.2mm.Eğer montaj için uygun değilse vazgeçiyorum almaktan.

Hüseyin ARICAN

Forum Bağımlısı
Tepki
89
merhabalar üründen almak istiyorum bağlantısını da bi şekilde ayarlarız artık.siz hangisini önerirseniz ondan olsun 2 tane gönderin.

bana şu adresten ulaşabilirsiniz.
dr.arrican@gmail.com

hem e-posta hem msn olarak kullanıyorum.

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
tane fiyatı 5 liradır lambaların..3 lira için uğraşmaya değmez cunku..toplu alımlarda indirimler eskisi gibi olacaktr.