Satıldı Sıfır gibi Selle royal sele.

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Arkadaşlar eşime aldığım Carraro Force 505 de ve kendi sportive 224 ümde bulunan Selle Royal marka (Made In Italy) seleleri, daha geniş sele almam sebebiyle satıyorum.

İki sele için 40 TL istiyorum (Kargo alıcıya aittir). Selelerden sadece birini isteyen olursa 20 TL'den de verebilirim. Büyükçekmece ve Beylikdüzü bölgesinde elden teslim etme ve NBA 2K14 (PS 3 için) oyunla takas imkanım vardır.

Mor renk olan sele sadece 1 kez, kendi selemi ise 5 kez kullandım. Yani sıfır kondüsyonundadır.

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Siyah olan satılmıştır. Diğer sele 20 TL den güncel

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

güncel

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

güncel

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Her 2 selede satılmıştır. konu kilitlenebilir

İlginizi Çekebilir

3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
track-standing-332x500.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2017-2-6_15-27-44.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.