Sıfır bisiklet ve jant sorunu

Tepki
34
İsim
EMRE
Bisiklet
Carraro
Herkese iyi forumlar.1 ay önce MTB bisiklet aldim salcano garantili Claud Butler Antaeus marka.Bisiklette 29 jant var ve salcano servisinde kurulumunu yaptirdim.Yolda giderken arka jantin hafif 8 çizdiğini farkettim ertesi gün servise götürdüm servisteki yetkili bisiklet daha de monte olarak geldiği için böyle şeyler normal 20 gün sonra gel dedi duzeltiriz dedi. Bisiklet bir haftadır yatiyor ve pazartesi servise götüreceğim 20 gün olmadi ama böyle binmek istemiyorum.Akord ayari yapılda düzelir mi sizce ya da yeni jant mi alayim tavsiyeleriniz ne olur bu konuda servisteki yetkili pek ilgilenmiyor ilk bakım ücretsiz bu sefer hiç ilgilenmeyecek gibime geliyor.Not bisiklet hepsiburada.comdan alindi.

Scudo

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
yeni bisiklet 20 gün yatar mı yahu salcano servisinden de bir hayır gelmez ayrıca sen o jantı düzgün bir bisikletciye götür bir güzel akord ettir ve bin salcano bayinin de kapısından içeri girme sinirlerini bozma boşuna

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
jant 8 çiziyo diye yeni jant mı alınır yav.
götür bi bisikletçiye 2 dk akord la düzeltsin. salcano ile uğraşma

• Beğen
Tepkiler: Oba
Tepki
34
İsim
EMRE
Bisiklet
Carraro
Size yemin ediyorum beni bi anlayan aiz çiktiniz.O serviste çildirmamak elde değil zaten.Adama bisikleti biraktim kursun diye ertesi gün gittim valla senin bisikleti kurmadik falan dedi neyse bisikleti çikardik gozumun önünde on tekeri gidonu bağladi ikide vites ayari yapti sonra postaladi beni.İçime sinmedi öyle binmek aradim bi kaç kere adami abi ben böyle binmek istemiyorum soğuyorum dedim bisikletten napiyim öliyim mi dedim buyur gel falan dedi tirip atarak gitmek istemiyorum.Ancak bisiklet salcano garantili olduğu için başka Bi yerde yaptirmak garantiden çikarmaz umarım akord yapılsa kesin düzelir değil mi ?

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
düzelir kardeşim boşver garantiyi falan kendine güvenebileceğin işi bilen bir bisikletci bul sorun yaşadığında ona git hallet bu bayilerle servislerle falan uğraşıp kendini bisikletten soğutma

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@demirciemre bisikleti monte etmek kolay zaten gözünde büyütme. tekerler sallanmıyorsa viteslerde düzgün geçiyorsa montajı doğru yapmıştır.
sadece arka teker için istediğin bisikletçiye gidip akord yaptırabilirsin. bunun garantiden çıkmasıyla ilgili bi durumu yok.

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross