sıfır bi suntour axon s-rl mi yoksa 2. el bi duke race mi ???

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
arkadaslar bu konu hakkında bana yarıdmcı olursanız sevinirim ayrıca suntour axon s-rl hakkında teknik özellikleri dısında bir bilgim yok kullanan arkadaslar varsa bu iki maşa hakkında yorumlarını bekliorum .
Şimdiden herkese teşekkürler :)

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Axon yaylı bir maşa. Duke ise havalı. Her ikisi de Cross Country sınıfına hitap ettiğine göre Duke çok daha üst sınıf oluyor. Ayrıca Rebound ayarı da olması çok büyük bir avantaj. Üstelik o bir Rock Shox ;).
Eğer temiz bulabilirsen 2. el bir Duke alman akıllıca olacaktır (en azından performans açısından).

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
saol dostum aslında bende duke race konusunda fikrim ağır basıodu ama yinede yoruma açmak istedim yorumların için teşekkürler.

borab

Forum Demirbaşı
Tepki
146
axon slr havalı bir maşa
artı gidondan kilitlemeli ve maşa istenildiği yükseklikte kilitlenebiliyor...
100mm çalışma mesafesi var modifiye ile120ye çıkabiliyor veya 80mm'e inebiliyor..

2 sene önce izmirde satılmaya başlamıştı... o zaman için 275ytl fiyatı vardı.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Alt model adına dikkat etmemişim. Bora'nın söylediği gibi S-RL havalı olan model olarak görünüyor sitesinde de...
Ancak benim oyum halen Duke'den yana :).

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
duke race de tam ismini bilmiorum ama geri tepme ayarı var mı ?????????

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Duke lerde boşluk olma söz konusu , özellikle ikinci ellerde dikkat etmelisin alırken .. Bi ara bende duke kullanmak istemistim , bir tanesinde boşlugu kendim gördüm , digerlerinde ise arkadaslarım vazgecirdi .. Bence ikinci el alırken görde al , yani uzak sehirden alma ..