Shimano'yu boykot ediyoruz

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
Öncelikle Shimano'yu boykot yapmak gibi saçma sapan bir düşünceden arının...burada shimano'nun zaten hatası yok..sattığı malla distribütörler yada bayilik verdiği servisler ilgilenir kendisi değil..bugün bir arabada alsanız durum böyledir herhangi bir sorun yaşadığınızda teknik servise yönlendirir..

Ancak benim gördüğüm kadarıyla hata sizde çünkü yetkili kişi yerine siz içini açıp yağ doldurmaya çalışmışsınız..biliyorum daha öncede doldurdum diyorsunuz ancak herkes hata yapabilir..hatta kendinize güvendiğiniz zaman acemilerin yapmayacağı hatalarda yapabilirsiniz..
Satılan her ürünün garanti şartnamesi vardır..burda siz ürüne müdale ettiğiniz zaman garanti kapsamına çıkar..belki haklısınız ama haksız duruma düşersiniz..

O yüzden aklınıza estiği zaman yok şu markayı boykot edelim diye insalara maduriyetinizi anlatmayın..ki konu bu pazarda dünya devi olan bir marka olunca daha da komik duruma düşüyorsunuz..üstelik üslubunuz hatalı size yardım etmek isteyen yada bu konuda yorum yapan kişilere bu şekilde konuşmanız çok yanlış..

• Beğen
Tepkiler: Sencer Kan
Scudo