Shimano Whm 505 jant seti

Konu, 'Tekerlekler' kısmında önder Yönlü tarafından paylaşıldı.

1. önder Yönlü

önder Yönlü Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba;
    Shimano'nun Whm 505 jant seti için hem disk hemde V fren uyumludur yazıyor. Bu bir çeşit opsiyon mu? yani disk veya V fren diye seçimmi yapıyoruz, yoksa her iki sistem ile çalışabilir anlamına mı geliyor?

2. Semih DORU

Semih DORU Kıdemli Üye

Seviye:
    Her ikisininde aynı anda kullanabiliceğinizi sanmıyorum yani simdiye kadar öyle bişi görmedim diyebilirim..Ya disk freni tercih edersınız yada V freni jantlarınız her ikisinede uyumludur.

önder Yönlü bunu beğendi.
    önder Yönlü

önder Yönlü Yeni Üye

Seviye:
    Semih bey merhaba;
    Zaten her iki sistemi aynı anda kullanmayı düşünmedim. Sadece merakım genelde göbekler ya disk yada V fren uyumlu olarak satılıyor. Her ikisi ile uyumlu olunca doğrumu anladım onu öğrenmek istedim. İlginize teşekkürler. Sayıgılar

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    önder jant benım jant bulustugumuzda bakmadın mı soyle anlatayım v fren ıcın jantın kenarında papucların basacagı boyasız duz yuzey mevcut dısk fren ıcın rotorun takılacagı dişli sıstem de mevcut yanı hangısını ıstersen kullanabılırsın sadece dısk fren sıstemlı jantların kenarında v fren papucunun basacagı alan olmuyor o yuzden bu ayrım .

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...