shimano tourney [sis index] kırıldı

meric cura

Üye
Tepki
28
arkadaşlar resimde görüldügü gibi sabitlenen yerden kırıldı kırık ucu sadece degişiyormu yoksa komplemi alıcaz yardım edebilirmisiniz birde ikinci bi sorunum ön maşa lock umda kırık resminide ekledim bunada biraz yardım ederseniz ii olur teş.acil cevaplarınızı bekliyorum:eek:

(link)

(link)

lock kırıldı

(link)

(link)

Scudo

tunermurat

Daimi Üye
Tepki
61
aktarıcıların sadece makaraları değişiyor bildiğim kadarıyla yenisi 10 tl zaten

meric cura

Üye
Tepki
28
teşekkurler ama bu kırılan bu parça kadro nun parçasıymış aktarıcıya baglantı yeriymiş ögrendigim kadarıyla vede bisklet parçası satan yerlerde yok

Tepki
0
Bendeki kulakçıkta kırılımıştı .. marka kötülemeyi hiçbir zaman sevmem ama tourneylerden hiç bir zaman memnun kalmadım özellikle tourney taktığımda uzun yol yapınca kulakçığı yamultuyor.çok uzun bir bisiklet geçmişim olmasada tourneyden hiç memnun kalmadım. sanada imkanın var ise deore yi almanı öneririm.

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@FARUK DİNÇ

aynen, hatta o attırıcıyı kullanmaya devam edebilirsiniz yeni alınacak kulakçığa monte ettirip. fazla masraf ettirmez size.

ercan günes

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Scott
abiciğim kadro kulakçığıyla tourneyin ne alakası warr pek ir bağlantı kuramadım

Deniz Ser

Aktif Üye
Tepki
148
@The Real Sleeper
Buradan veya özelden yardımcı olabilirim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
öndeki arttırıcıda orta dişliden aşağıya geçmiyor ancak en büyük dişliden küçüğe geçiyor bunu yaparken neredeyse vites kolu kırılacak.....arka arttırıcıda ise vites 1 i gösterirken 2. dişlide 7. dişliye inmiyor vidalardan ayarlarını yapmayı çok denedim ama olmadı telin gerdinliğini de oynadım ama olmadı :( :(

Tepki
0
shımano vitesi ayarlarıyla oynayınca 150m sonra sıkışıp kırldı tam adını bilmiyorum ama vitesin alt bölümünü tutan yerdeki mili tutan plastik kırılmış tamiri varmıdır rehttp://www.loadtr.com/541388-shımono.htm]http://img1.loadtr.com/k-541388-shımono.jpg[/URL]simde gönderiyom.

Komando_Turk

Daimi Üye
Tepki
94
Bende shimano tourney kullaniyorum daha hiçbir yamuğunu görmedim 1,5 yıldır. Ve sorununa gelirsek o parçayı bulamazsın.

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
o parça aktarıcıya perçinle bağlı ise aktarıcıyı değiştirmeni öneririm eger vidalı ise işin kolay. cunku perçini açmak için deforme olması gerekir ve yeni yapılacak perçin sağlam olmaz

Tepki
17
Braket diye de aratırsan sonuç alırsın benimde kırılmıştı bisikletçiden temin ettim 4 lira mıydı neydi tam hatırlamıyorum