Shimano STX RC Arka Değiştirici Arıyorum.

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Mevcut bisikletimin başlıkta söz ettiğim modelde olan arka değiştiricisinin en alttaki plastiğe benzer yapıdaki küçük tekerleği bir hayli aşındı ve yuvarlaklığı kayboldu. Bu yüzden sürekli olarak ses yapıyor. Sadece o parçadan bulamayacağımı biliyorum. Bu yüzden elinizde varsa o modeldeki arka değiştiricinin kendisini satın almak istiyorum.

Yakında kısmetse yeni bisiklet alacağım ama mevcut olanı da sağlam tutmak istiyorum.

Selamlarımla..

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sadece o parçadan bulmak aslında mümkün. Ancak biraz araştırma gerekiyor. Bazı firmalar ellerinde bu parçadan bulundurabiliyorlar. Tabi uyum konusu ve fiyat konusunda değinemiyorum :).

yasin

Daimi Üye
Tepki
37
evet o parça birçok bisikletçide bulunabilir. üst kalite birşey bulmak bile zor değil

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
işaretlediğim parçayı kastediyorsan bende olacak daha önce dağılmış bir kaç vitesten artan sağlam parçalar:D
eğer oysa ben yollarım bedava işini görür

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Evet dostum. Dediğim parça bu. Fakat benimkine uyar mı ki? Bağlantı yeri uyuyor gibi görünüyor ama..

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
sana yollayacağım parçada stx vitesten çıkan parçanın ta kendisidir
bağlantı vidası sende olsun yeter

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
O parçayı büyük ihtimalle bisikletçilerden çiftini bir kaç dolara bulabilirsiniz. Yeşil bisiklete bir danışın derim...