Shımano - Sram arası kaldım yardım Lütfen !

tg_28

Üye
Tepki
5
Salcano nun 2 farklı modelı olan salcano astro 241 sv ve salcano astro 240 srv hangısını tavsıye edersiniz lütfen yardım edın !

Scudo

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
894
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Bence 240 srv (Sram x4 > shimano acera) ama ilkönce Salcano alacağından emin misin?

tg_28

Üye
Tepki
5
başka ne tıp güzel bir bisiklet alabilirimki bunların parasına !

Tepki
15
Bence shimano daha iyidir. ben 241 sipariş verdim hafta sonu elimde olucak

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
213
bende yarın 240 srv sıparıs verıcem sızde dogru bır tercıhmı yapmıs olurum dıger arkadaslar sedona borla xc500 aldıyorlar borlanın kompanentlerı daha ıyı dıyorlar pek anlamıyorum ama sedonada altus gıbı urunler var daha dusuk nasıl oluyor anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
65
Konuya cevap vereyim.240sv'yi tercih etmeniz sizi pişman etmez.

@koraycan

Sedona Borla'nın komponentleri(parcaları) Salcano'nun 240sv ve 241sv'sine göre cok daha zayıf ancak kadrosu çok daha dayanıklı kardesim yanlıs anlamıssın.Eger 240sv'ye karar verdiysen hayırlı olsun şimdiden ama önce bir bin dolaş aklındakilerle acele etme pişman olma sonra

kıvanç özkarayel

Daimi Üye
Tepki
155
Bisiklet
b'Twin
internette videoları var shimano ile sramı karşılaştırmışlar
sonuç: sram

Taner Erinmez

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Sedona
Doğan'a nitro taksan ne fayda ,ancak kalın egzozla olduğu yerde ses çıkarır ya, Salcano bende öyle bir izlenim bırakıyor. Oyüzden daha adam gibi bir bisiklette x4>acera iken acera setli veya parçalı bir Kron, Sedona almak daha sağlıklı geliyor yerli mallar içinde.

şans topoğraf

Daimi Üye
Tepki
106
sram x-4 arka aktarıcı;sram 3.0 ön aktarıcı ile gayet güzel çalışıyor..
Ayakta pedala yüklenirken bile vites değişimi pek sorun yaratmıyo fakat güzel bi ayar gerekli ona.Sert yapıldığı zaman ayarı,geçişlerde gayet net ve hızlı...
Dezavantajına gelince ayarı çabuk kaçıyor,ben kullandım sramı her zaman tavsiye ederim :) shimano bana göre daha yumuşak ve hissiz...

• Beğen
Tepkiler: Gokhan Arikan
Yukarı Alt