Shimano SLX Hidrolik Disk 2012

aykutseker

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar 2 gün içinde alıcam ya bunu ya deore yi kafama takılan sorular var slx frenin balatalarında havalandırma kanatları var bunlar çıkıp yeni balataya takılıyormu yoksa balata aldığımızda o parça ayrımı alınıo eğer birlikteyse bulunabilirliği nasıldır slx balatanın lütfen yardım şimdiden teşekkürler

Scudo

Çağatay TURHAN

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Merida
o havalandırma kanalları balatanın tabanında zaten ayrı bir parca değil balata o sekilde ama istersen duz ızgarasız klasik balata da takabilirsin düz balatası 25-30 arası ızgaralı balata da 45-50 arası fiyatlarda sürekli iniş yapmıyorsan da yani bi 10 dakika boyunca frenleme yapmayacaksan ızgaralı balataya ihtiyacın yok

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Ben kullanıyorum SLX 2012 model frenleri. Daha önce Deore 2011 model kullandım. Havalandırma kanallarını tam olarak bilemeyeceğim fakat arada performans olarak çok fark var. Ben çok çok memnun kaldım SLX'lerden. Özellikle arazide,ıslakken çok sağlıklı fren yapıyor. Bu pazar yapılan Kaçkar dağ bisikleti yarışında kalitesini bir kere daha anladım. Ben biraz paraya kıyıp SLX alın derim.

aykutseker

Üye
Tepki
2
Yorumunuz Çok Etkili Oldu İkisi Arasındaydım Kullananlarda Sölüyor Slx fren hisliymiş freni sıkmakla frenleme aynı anda oluyor die ?

aykutseker

Üye
Tepki
2
Birde Rotorları farklı marka kullansam aynı verimi alabilirmiyim ?=

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Frenleme gücü gayet iyi slx'in.Dedikleri gibi fren mesafesi uzun değil kısa mesafede durduruyor. Rotor kısmına gelince benim rotorlar Xt hiçbir uyum sorunu yaşamadım aksine performansı çok iyi. Ama tavsiyem yine shimano rotor kullanın .