Satıldı Shimano SH-M055 Retro Bisiklet Ayakkabısı

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Doğa Can Yaman tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Doğa Can Yaman

Doğa Can Yaman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Shimano SH-M055 model ayakkabı
    43 numaradır
    2000lerin başında üretilen bir model olup kesinlikle hiç kullanılmamıştır.
    SPD pedal aparatları dahi takılmadığı için ayakkabının altındaki yuva koparılmamıştır. Bu haliyle spor ayakkabı olarak da kullanılabilir.
    Üzerinde yazdığına göre Kore'de üretilmiş ve gayet kalitelidir. Her mevsim kullanılabilir.
    Kutusu yoktur. Cleat denen aparatların fotoğrafını çekmeyi unuttum, onlar da kendi poşeti içerisinde açılmamış vaziyette mevcuttur.
    Fiyat: 200 TL.

Doğa Can Yaman

Doğa Can Yaman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Bu ürün satılmıştır konu kapanabilir.

İlginizi Çekebilir

pic4-depo5percent-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
GR_VillaOliveGrove_074-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.