Satıldı Shimano R-088 Yol Ayakkabısı

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Mert Koçer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mert Koçer

Mert Koçer Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Ayakkabım resimlerde gördüğünüz gibi çok temizdir. Toplamda 10 defadan az kullandım. Bisikletimi sattığım için ayakkabımı da satıyorum. 43 Numaradır. Yani normalde 42 kullanıyorsanız size olacaktır. Kalleri yoktur. Kutusu, faturası ve kullanma kılavuzuyla birlikte göndereceğim. Ayakkabım için 165 TL istiyorum. Sahibinden den get ile taksitli almak isterseniz 180 TL den ilan açılmış durumdadır. İletişim 0554 426 78 64

Mert Koçer

Mert Koçer Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ayakkabım satılmıştır konu kapatılabilir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-9-43.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.