Shimano PD-M520 & SPD Ayakkabı

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Taygun Hasoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Taygun Hasoğlu

Taygun Hasoğlu Üye

Seviye:
    Shimano PD-M520 alacağım. Bunun yanında SPD Ayakkabılara ihtiyacım var.
    Northwave Rocker yada Shimano SH-M064G düşünüyorum.Bu tarz ayakkabılara seçmemim nedeni günlük hayattada kullanmak istiyorum.Sizce doğru seçimler yapmışmıyım ?

Bu parçaları en ucuz nerden tehmin edebilirim ?

2. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Cook dusunup arasatirdigimi saniyorum , m520 alacak idim fiyatindan oturu ama 50 tl diyen her firmada stok problemi vardi benim sordugum zaman -ki 1-2 ay once - bende en son amaan ya yeter deyip wellgo aldim pedali. bi problem yasamadim . Ayakkabim rocker. Kesinlikle oneriyorum okulda vs her yerde giydim giyiyorum oldukca kaliteli ve fazlaca hava delikleri var hizlandiginizda ooh ferah ferah gidiyorsunuz:eek: diger taraftan soguk havalarda problem olabilir ama kilif vs cozer bunu , rahat bir ayakkabi ayagi yormuyor cok ve tabani kalin ve sert denilebilir ki yani rahatligin yaninda pedallarken eseneyerek gucunuzu emmiyor benim diyeceklerim bunlar

İlginizi Çekebilir

Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
leg-cramps.jpg
Eğer sıklıkla kramp sorunu yaşıyorsanız, sebepleri ve çözüm önerilerini bu yazıda aktaracağım. Orijinal link yazını sonunda olacak :) [ATTACH] Eğer krampla yüzleşmişseniz, muhtemelen o...