Shimano M505 JANT SETİ

Konu, 'Tekerlekler' kısmında koray_can tarafından paylaşıldı.

1. koray_can

koray_can Forum Bağımlısı

Seviye:
    iyi günler,
    shimano WHM505 jant setini nereden tedarik edebilirim arkadaşlar bilginiz varmı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

koray_can

Seviye:
    arkadaşlar shimano whm 505 jant seti aldım arkası biraz akordu bozuk sanırım.bunların telleri yassı akordunu nasıl yaptırıyorsunuz her bisikletçi yapabilirmi yardım edebilirmisiniz teşekkürler.

3. Ahmet ERTAN

Ahmet ERTAN Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ben 1 seneye yakın kullandım.. çok saglam bir jant setidir.. akordunu her bisikletci yapabilir... (iyi bisiklet tamirçisi )...

koray_can bunu beğendi.
    koray_can

Seviye:
    tşk ederim abi.ben erdoğanlardan aldım.bana dedi tellerin paralel kalması lazım anahtarı var özel gibisinden sölediler.iyi bir bisikletçi yapsın dediler yoksa gönderin yapalım her ayarını göndeririz dediler.evet çok akıcı bir jant hemen hissettim ve sağlam.

İlginizi Çekebilir

3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2016-8-24_10-47-32.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...