Shimano m065 ayakkabı ile sorunum?

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
399
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Bir kaç hafta önce sipariş ettiğim wellgo r120b pedal ve shimano m065 ayakkabım geldi fakat bşr sorun oldu. Pedalla gelen kaller tamam ama ayakkabının iç kısımındaki kallerin takıldığı parça yok. Dekatlona henüz sormadım ama olması lazımdı diye düşünüyorum. İlk pedal ve ayakkabım o yüzden emin de değilim hiç bir şeyden. bu parça ile ilgili yardım idtiyorum, ne yapmam lazım?

Scudo

MuhammedAAA

Daimi Üye
Tepki
158
İsim
Muhammed
Bisiklet
Sedona
Aldığınız yerle irtibata geçtiniz mi ? ben de m088 kullanıyorum ve bahsettiğiniz iç tarafa oturan dikdörtgen delikli metal parça sanırım? bende vardı. olmalı da.

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
399
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
@Muhammed Çakın bende olmayan parça şu linkteki en üstte duran şeyler. normalde ayakkabıyla gelir mi acaba? dekatlonla iletişime geçmedim henüz.

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
399
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
pe307z05blk.jpg bana lazım olan şu parça kaller ile beraber pedalladan çıkmadı. bu parçayı bulabileceğim bir yer var mı acaba?

shimano-sm-sh51-spd-kal-2905-16-B.jpg elime geçen parçalar bunlar ve sanırım bunlarla ayakkabıya monte edemiyorum? çok bilgisizim bu konuda..

MuhammedAAA

Daimi Üye
Tepki
158
İsim
Muhammed
Bisiklet
Sedona
@Sarper Tuncer
Evet ayakkabıyla beraber geliyorlar. Shimanoda öyleydi en azındam. Decathlonla iletişime geçmeni öneririm

Yukarı Alt