Satıldı Shımano (M 761) XT Vites Fren kolu setimi satıyorum.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında mr_turkiye tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mr_turkiye

mr_turkiye Yeni Üye

Seviye:
    Ürün ilgilenenlerinde bildiği üzere dual control fren vites koludur, V-brake uyumludur, 1.5 sene önce bisikletime taktırdığım ürünü neredeyse hiç kullanmadım desem yeridir. Değiştirme sebebim disc sistemine dönmem.

Sağ göstergenin uç kısmında bisikleti dayamamdan kaynaklı bir çizik vardır, ancak aklınıza başka bir sebep gelmesin. Bisikletimi sadece asfalt yolda sürdüm ve yarışa katılmadım.

Ürünü 160 TL den satışa çıkartıyorum, çok az bir pazarlık söz konusu olabilir. İstanbul içi elden transfer söz konusu, Ancak şehir dışı taleplerde kargo alıcıya aittir belirtmek isterim.

irtibat: ayyerus_design@hotmail.com yada forum üzerindende yazabilirsiniz.
    Ürün ile ilgili resimler linkler halinde aşağıda verilmiştir.

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_171943.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
1-1484682847526-117cod4mi4i88-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2015-12-31_14-6-53.png
@Cyclist999, müsaadenle Joe Friel'ın antrenman programının uygulanmasıyla ilgili güzel sorularını özelden değil de buradan yanıtlamaya çalışayım. Forumda yarış koşan ve benden çok daha deneyimli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.