shimano fren kolu avid caliper

Konu, 'Frenler' kısmında curly89 tarafından paylaşıldı.

1. curly89

curly89 Aktif Üye

Seviye:
    Shimano fren kolu avid caliper şeklinde bir set yapılabilir mi?

2. Ahmet Can Yakışır

Ahmet Can Yakışır Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    işin içine balata, rotor falan girseydi durumlar biraz karışırdı ama fren koluyla kaliper arasında bir uyumsuzluk sözkonusu olmaz, bunların ikisini apayrı markalardan seçebilirsiniz. hiç sorun çıkmaz ;)

yalnız kaliperle balatanın ve rotorun markasının aynı olmasına özen gösterin. o tarz hassas kısımlarda uyumsuzluklar çıkabiliyor.

curly89 bunu beğendi.
    curly89

curly89 Aktif Üye

Seviye:
    Bildiğim kadarı ile hepsinin hidrolik kablosu birbirinden farklı bu yüzden uyumsuzluk olabilir diye düşünüyorum.

4. AydınUS

AydınUS Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Shımano minarel yağ kullanıyo,avid dot yağ kullanıyo ondan sorun olur.

Popular Related Content

20160224_034944.jpg
Merhaba arkadaşlar. Bol çizikli, görsel özelliğini kaybetmiş aynakol yaprakları için kolay bir çözüm mevcut. @geziniyo'dan öğrendiğim bir yöntemi sizlere aktarmak istedim. Boş vaktim de varken...
111.jpg
Uzun zamandır yol yazısı yazmamıştım. Umarım hoşuma gidecek bir sonuç çıkar. Yolda ve Birlikte Bisiklet Grubu olarak gerek İstanbul içinde ve gerekse de İstanbul dışında günübirlik ya da 2-3...
20170211_110626-1-1-1.jpg
Herkese merhabalar, Yeni bisiklete başlayan biri olarak aslında sele durumunun ne kadar önemli olduğunu anlamış bir kullanıcıyım. Çünkü yanlış sele kullanımı ileride büyük sağlık problemlerine...
_DSC6898.jpg
Bisikleti almamın üzerinden bayağı zaman geçti , aslında biraz yol bisikleti ile deneyim kazanmak ve sonrasında dağ bisikleti ile arasındaki farkları yazmayı düşünüyordum ama böyle bir yazı...