Shimano deore xt 10 speed

Scudo

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben hiç görmedim...bunu bırak daha piyasada 2009 model kompenent dolu.

çok geç geliyo Türkiye'ye...

• Beğen
Tepkiler: Faruk ÇUBUKCU

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
http://www.wiggle.co.uk/search/cycle/7/?nav=Ntk:All|dyna%20sys|1|,Nea:True,Ny:True

fiyatları da yüksek sayılmaz. amarikadan gelen birine getirtmek gerekecek :)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
bu arada shimano dağıtımcısı EBSAT Türkiye. izmirde bu firma ve peşin çalışıyor. yani, bayilerden parayı peşin alıyor. hal böyle olunca, 2009 model parçalar, 2008 parçalar fink atıyor. 2010 model dyna-sys 10lu arka dişli modeller, 2011 başından evvel gözükmez piyasada. yurtdışında getirtenler hariç tabii.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bu parçalar 2011 model bisikletlerle muhtemelen Türkiye'ye gelirler. Almanya'da bir süredir satışta, ancak pek rastlamadım mağazalarda falan, internette sürekli rastlıyorum. Fiyatı da Aynakol, dişli, zincir, vites kolları ve attırıcılar olarak normal 9lu seriye göre (XT seviyesinde) 100 € civarı daha pahalı, henüz gerek yok diye düşünüyorum. Biraz beklemek gerek.

Yalnız yeni XTR çok aşama kaydetmiş gibi geliyor bana, özellikle XTR'ın aynı XT gibi XC ve AM modellerinin çıkıyor olması sevindirici. Fren kollarını ise en kısa sürede incelemek istiyorum, bakalım ne zamana kısmet olacak.

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
dyna-sys 2011 senesinin ürünleri sadece adamlar daha önce piyasaya sürdüler. online sitelerde bulunabiliyor ancak stokları çok sınırlı

Tepki
84
İsim
Çağlar
Bisiklet
Sedona
komple altus 24 vitesli v frenli sisteme sahip olan bisikletimin sistemini ileride komple deoreye yükseltmek istiyorum linkteki shimano deore full set olarak aldığımda bisikletin göbeklerinde vs herhangi başka bir parçasında ekstra bir değişiklik yapmama gerek kalır mı arkadaşlar yoksa bu sistemi alıp eksstra herhangi bir şey yapmadan direk montajını yapabilir miyim? arka göbekte sanki değişiklik yapmak gerekiyor gibime geliyor benim ama teknik konularda pek bilgi sahibi değilim bilgi verip aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.